Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Pedal Seti Montajı.

Konu, 'Video' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Ayak dayama taktırmak ıstıyordum konu acmıstım hem ızledım bılgılendım nasıl takıldıgı hakkında hemde sızler izleyin bilgilenin onemlı bır vıdeo mutlaka ızleyın adam montajını cok ozenlı yapıyor.

carpenter, Ziya ve Şef bunu beğendi.
  2. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    sagol hasan guzel paylasım tabı onceden verılmemısse ama gende tesekkurler :)

Bunu beğendi. LeonStyle bunu beğendi.
  3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Bırkez daha ızledım daha oncede ızlemıstım abı sımdı o adam ayak dayamayı taktıgı yerler orjınalınde delınmıs mı ayak dayama ıcın. eğer öyleyse alır kendım bıle yaparım bunu ızledıkten sonra. Peki o plastik parcalar sokuluyor ya sonradan ses cıkartmaya baslar mı.?

4. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Oemvag ta gaz modülü olmadan sadece kapakları 63 euroya gaz modüllü olanları 114 euroya satıyorlar. Sizce sadece kapaklı mı mantıklı yoksa modüllü mü olması gerekir? Almayı düşünüyorum ama karar veremedim hangisinden alsam... Ayak dayamayı doğuşta takamayız dedikleri için vazgeçtim. Döşeme kesiliyor sanırım kesilirken. Yardım...?

5. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    ugrasmam dersen modulsuz al ugrasırım dersen modullu al modulluyu sokup takması baya bır maharet ıstıyor benım tavsıyem modulsuz al zaten senın arctakıde modulluhıc ugrasmadan ustune gecır gtsın ha sole bıseyde var modullu alıp eskı cıkan gaz pedalı fren debrıyaj setını satarım dıyosan modullu al ama pek para etmıyor ve zaten oemvagdakı fıyat farkıda kurtarmaz

Bunu beğendi. Şef bunu beğendi.
  6. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Ben orjinalden yanayım. O yüzden bu kadar uğraşıyorum. Modüllü uğraştırır evet. Serviste takarız dediler 275 tl ye. Kararsızım işin açıkcası :)

7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    tamamda orjınalde aynıkı modulun ustune o metal kapak eklenıyor yanı modul metalden degıl dostum aynı sey sen modulsuz al rahatına bak

8. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43

Anladım anladım da ben sana anlatamadım dostum. :) kusura bakma. Serviste sadece kapaklı olandan varmıdır pazartesi soracam artık. Bu kapaklılar direk üzerine geçiriliyor dimi hiçbir şey çıkarmadan asıl pedallardan?

9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    evet dostum dırek ustune takılıyor gecmelı olarak firozat satıyordu en son ona sor bence onun sattıkalrında ayak dayamada vardı ve fıyat uygundu aynı urunu satıyordu oda modulsuz olarak servıse gıdıp ayak dayama ıcın 240 pedal setı ıcın de 350lıra bayılma :)

Bunu beğendi. Şef bunu beğendi.
  10. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Bu arada Çöllü nün aldığı fitillerden aldım araca uyguladım yüksek hızlarda ne gibi artıları olacak bakacağız şahsen tavsiye ederim. Pedal seti alacam + Ön pajuru ve alt çıtayı karbon yapacam ve ön kaput şeffaf kaplama olabilir. Bunları yapacam ondan sonra bir müddet dokunmayacam araca. :)

Sayfayı Paylaş