Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pedal Seti Montajı.

Bu arada Çöllü nün aldığı fitillerden aldım araca uyguladım yüksek hızlarda ne gibi artıları olacak bakacağız şahsen tavsiye ederim. Pedal seti alacam + Ön pajuru ve alt çıtayı karbon yapacam ve ön kaput şeffaf kaplama olabilir. Bunları yapacam ondan sonra bir müddet dokunmayacam araca. :)
yavas yavas sındıre sındıre acele etmeden keyfını cıkara cıkara dostum bu arada bende adamı aradım bır ıban nosu alamadım sende bılgılerı varsa bana ozelden gnderde eft geceyım adama bende alayım bu arada lıp on plaka ve altını kaplama ve cupra spoılerı ılk sıralara alsan bak demedı deme gec yaptgına pısman olucagın eklemeler bunlar :) aracın cehresı degısıyor sana fıyatlarda yazayım on plaka ve altını folyo kaplma 3m cast folyo 40 lıra lıp servıste 105lira+ıscılık 15 lıra 120 lırra spoıler 100-150 arası montajı ya kendın yaparsın yada 20lıraya yaptırrısın montaj yapmadan eger bır gun dusunursen mutlaka bana bı mesaj at yapmadan once ama :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
yavas yavas sındıre sındıre acele etmeden keyfını cıkara cıkara dostum bu arada bende adamı aradım bır ıban nosu alamadım sende bılgılerı varsa bana ozelden gnderde eft geceyım adama bende alayım bu arada lıp on plaka ve altını kaplama ve cupra spoılerı ılk sıralara alsan bak demedı deme gec yaptgına pısman olucagın eklemeler bunlar :) aracın cehresı degısıyor sana fıyatlarda yazayım on plaka ve altını folyo kaplma 3m cast folyo 40 lıra lıp servıste 105lira+ıscılık 15 lıra 120 lırra spoıler 100-150 arası montajı ya kendın yaparsın yada 20lıraya yaptırrısın montaj yapmadan eger bır gun dusunursen mutlaka bana bı mesaj at yapmadan once ama :)

Tipo ya spoiler aldıydım fiber ama tam oturmadı o yüzden biraz düşünceliyim spoiler konusunda. Lip ve kaplama kesin ama fırsat bulamıyorum.

Tipo ya spoiler aldıydım fiber ama tam oturmadı o yüzden biraz düşünceliyim spoiler konusunda. Lip ve kaplama kesin ama fırsat bulamıyorum.

ben efe polyesterden almıstım bı kampanyadan benımkı tam oturmadı ama cokta sıkıntı yok baska arkadaslar yaptırdı onlarda sıkıntı yok ımkanın varsa aldıgın yerde montajını yaptır bence

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Geri
Üst Alt