Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pedal lastikleri,bijon kapakları eksik olan arkadaşlar

arkadaşlar evde fuzuli kalabalık yapan leon için pedal lastikleri var(manuel araç için) 4-5 bin km kullanıldı daha sonra cupra pedal seti alıdığım için sökmüştüm..

arabasından çok memnun olan fakat pedal lastikleri gaz pedalı dahil eskimiş olan arkadaşıma gönderebilririm.

ayrıca leon bijon kapağı eksik olan arkadaşımda bana ulaşırsa eksiğini tamamlarım.

keyifli forumlar

abi bijon kapağı dediğin şu jant göbeğine takılan kapak mı yoksa? ben kalan 1 tanesiyle pedal lastiklerini alabilirim, mümkünse tabii.

abi bijon kapağı dediğin şu jant göbeğine takılan kapak mı yoksa? ben kalan 1 tanesiyle pedal lastiklerini alabilirim, mümkünse tabii.

haluk jant göbeği kapağı değil bijon kapağı siyah plastik

pedal lastikleri için gönder kargo adresini

Plastik Pedal bende de var diyecem korkuyorum beleşe fazlalık bi paspas göndermiştim kime gönderdiğimi reklam etmedim diye iki sene sonra bile msj geliodu paspasları gönderebilirmisin diye :eek:

[MENTION=23119]haluk_dongel[/MENTION] , [MENTION=4752]caracas[/MENTION] yarın kargoya veriyorum

Geri
Üst Alt