Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pedal lastikleri,bijon kapakları eksik olan arkadaşlar

YEKTA

Kayıtlı Üye
arkadaşlar evde fuzuli kalabalık yapan leon için pedal lastikleri var(manuel araç için) 4-5 bin km kullanıldı daha sonra cupra pedal seti alıdığım için sökmüştüm..

arabasından çok memnun olan fakat pedal lastikleri gaz pedalı dahil eskimiş olan arkadaşıma gönderebilririm. halukdongel'e gönderilmiştir

ayrıca leon bijon kapağı eksik olan arkadaşımda bana ulaşırsa eksiğini tamamlarım.

dede ye 4 adet gönderdim 16 tane daha var

kilitli bijonunun kilidini kaybedenler varsa kilitli bijon ve anahtarı da var

keyifli forumlar

Yekta merhaba, iyimisin kardeşim.

Bana 3 adet bijon kapağı ayırabilirsen sevinirim, şimdiden teşekkürler...

arkadaşlar evde fuzuli kalabalık yapan leon için pedal lastikleri var(manuel araç için) 4-5 bin km kullanıldı daha sonra cupra pedal seti alıdığım için sökmüştüm..

arabasından çok memnun olan fakat pedal lastikleri gaz pedalı dahil eskimiş olan arkadaşıma gönderebilririm.

ayrıca leon bijon kapağı eksik olan arkadaşımda bana ulaşırsa eksiğini tamamlarım.

keyifli forumlar

abi pedal lastikleri için ne istiyorsun?

Babacan sen nerelerdesin? Oğulcuğuna adadın kendini galiba...

Geri
Üst Alt