Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pedal ışıklandırması!!!

ogün yaptırırsan bilgilendirde canı çeken olursa yaptırır :)

Ozan bunun maliyeti herşey dahil yaklaşık 100tl...

Ledelerin renkleride var ayrıca kırmızı leonu olan arkadaşım kırmızı istedi tabi zevk renk tartışılmaz...

teşekkür ederim abi, aslında birara ben de yaptırayım bunu,

eminim çok yakışıyordur

bana 90 a maloldu. 50 lira led 40 tl işçilik.

bana 90 a maloldu. 50 lira led 40 tl işçilik.

Yaklaşık 100tl ben kaba bifiyat yazdım... yanlız sen ledleri pahalı almışsın ben 30tl vermiştim sadece benim arabanın ledlerine 3metre dogukanla almıştık dou bana dedi abi iyi pazarlık ediyosun...:)

VAlla ben perpadan aldım. Silikonlu led. 2 mt aldım. Metresi 25 Tlydi. 1.5 mt de yetiyor leon için. Benim aldığım led iç aydınlatmayla uyumlu bir renk.Özellkile tavsiye ediyorum. :)

şeker bence debriyaja bide çıngirak tak pedallara mor ışık sonra işe çık...

Engin yaratıcı fikirler bunlar, olmaz diye bişey yoktur sadece zaman alır. hele biz Türkler kafaya koyarsak kesin olur.

Bir noktada dikkat çekmek isterim. bu olayda kullanacağınız kablolar mümkünse zırhlı olsun, yoksa dış kaplaması en kalın dayanıklı olanı seçin. Ben geçenlerde bu kabloları alalade çektirdiğim ilkinde aradan kablo zırhı sıyrılmış ve 2 kablo birbiri ile temasa başlayınca komple tüm sırhı yakmaya başlamış. kokuyu aldım ilk elektrikçiye kadar zor attım kendimi. eğer aldırmayıp devam etseydim cayır cayır yanma ihtimalim bile vardı.

Zırhlı kabloya dikkat çekmek istiyorum!!!

faruk abı bu zırhlı nasıl bırsey anlamadım ben zırhlı kabloları yer altına gomdururum arac ıcın ıse kesınlıkle sılıkonlu kablo ve yanmaz spıral kullanırım bu ıkısı yeterlı olur

bırde konu dısında olacak ama aracta yapacagınız herhangı bır işlemle ek vb bır durum oluyorsa muhakkak lehım yaptırın kablo uzerını sıyrılıp sarmalarına musade etmeyın bırde aracta kı her ekte normal banttan once erıyen bant satılmasını ısteyın yada sardırın pıyasada bu sekılde yapan adamda bulmak zor ama yınede ısteyın erıyen bant bulmak zor degıl bu yuzden dısarda aracıma fazla bırsey yaptırmıyorum musaıt zamanlarda kendım yapmaya ozen gosterıyorum

Geri
Üst Alt