Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pedal commender Hk.

Alcn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle bayramımız kutlu olsun pedal commender diye bi aygıt var gaz tepkime cihazı herkes çok memnun olduğunu yorumlara yazmis bayramdan sonra almayı düşünüyorum aracim 2015 1.0 75hp ibiza referance plus daha önce taktıran oldumu bilgilendirirseniz sevinirim

hen kullanamis birkac kiskden yorum duydum.piskolojik diyen de var uff diyen de var.
bence bosa para sonucta aracin beygiri ve torku artmiyor.

Yorumlara fln baktım da görünüşe göre herkes memnun 500 tl de az bi para deil

Pedal commander yada Sprint booster

Aracınıza ekstra güç vermez, sadece gaz pedal tepkimesindeki boşluğu alır ve yakıtı arttırarak daha cdauk hızlanıyormuşsunuz hissi verir..

Şahsi görüşüm Tuning dünyasındaki en gereksiz alettir..

Ekstra güç vermediğini ustune başa basa söylüyorlar zaten yakıtı arttırmaz diyo ama ben yakıtı arttırmaz dediklerine inanmıyorum videolar da da herkes begenince merak etmedim değil

Geri
Üst Alt