Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PC'im Kapanmıyo. !!

abi gündüz hep açık zaten gece yatmadan da kapansın artık.. :D

tamamdır abi gece taratçam dediğin programlarla..
çıkmam lazım evden birazdan..

abi virus olabilir mi tahminlerin neler..
özel mesajda belirttim kardeşim dedikerimi bi uygula ilk olarak eğer onlar olmassa başka bi çare bakarız

---------- Post added at 19:43 ---------- Previous post was at 19:41 ----------

belki sizlerden de aynen bu şeklde kapatan vardır. ancak tavsiyem tek bi kere kısa olarak güç düğmesne basmanız..
Bilgisayarı açılış düğmesine bir kere basarak kapatmanızda sorun olmaz. O düğmeye bir kere bastığınızda sistem arkada çalışan işlemlerini teker teker sonlandırır ve sonra da bilgisayarı kapatır. Ama siz o düğmeye 5 saniye kadar basılı tutup bilgisayarı kapatırsanız bu sağlıklı bir yöntem olmaz. bi anda bütün işlemleri durdurur. harddiske yazılan bilgiler yarım kalabilir ve bu da harddiskte ciddi hasarlara neden olur. Sisteminize zarar verebilirsiniz.

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

ciddi anlamda virus problemi yaşayan arkadaşlar için malwarebytes programını önerebilirim bakmadığı taramadığı dosya bırakmıyor. ayrıca combofix isimli bir progmram daha var bu da baya etkili:)

lisans istiyo mu o programlar peki abi. ??

Yiğit ahım ı tuttu ne :D şaka bir yana benim tavsiyem her zaman ki gibi bir servise götürmen olacaktır :)

abi servise çok götürdüm böyle artık ezberledim 40$+KDV bi gün kalıyo ve format..
format atmak istemiyorum o programla ayıklayabilirim umarım artık.. :S

lisans istiyo mu o programlar peki abi. ??
combofix için lisans gerekmiyor. malwarebytes i indirdiğin zaman deneme sürümünü baya bi süre deneyebiliyorsun ben nerden baksan 1 senedir kullanıyorum benden daa lisans istemedi ve pc yi tam tarama yapabiliyorum

tamamdır abi akşam duruma göre PM'den rahatsız etcem seni artık.. :)

ahahauehe iyimiş tamamdır o zaman.. :D :D :D

Geri
Üst Alt