Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pazartesi servise gidicem acil yag secimi ile ilgili bilgi

selwels

Kayıtlı Üye
arkadslar 2010 model seat leon aracıma castrol magnetec 5w30 mu yoksa castrol edge5w40 mobil esp 1 yagından hic memnun kalmadım mobil yagını cok övdüler ama ben hic menmun kalmadım simdi castol magnetec 5w30 fakat yükske performanslı araclar icin degil ama castrol edge 5w40 turbo performnaslı araclar icindir ama 5-40 oldugu icin biras teredüüt yasıyorum 5w30 castrol edge fiyatı cok pahalı vede heryerde bulunmuyor bana bu konuda yarımcı olurmusunuz

5/40 kalin yag castrol edge 5/30 DAHA UYGUN OLABILIR AMA EMIN DEGILIM

Mobilden memnun kalmamanız şaşırtıcı mobil in orjinal olanını aldığınıza emınmısınız ben çok dikkat ederim yağ olayına mobilden hiç sıkıntı yaşamadım castrol edge ise beni hiç tatmin etmedi motorun içinde bıraktığı tortu cabası....

birçok mobil 1 esp kullanıcı var sitede..bende dahil olmak üzere..sizin memnun kalmadığınız durumlar nedir?beki bizde yaşıyoruzdur ve farkında değilizdir..biraz daha açarsanız olayı sevinirimm?

motul kullanıyorum memnunum onun dışında mobil çok iyidir:eek:key:

Aracın cekisini beyenmemistim ondan espden feragat ettim. Özellikle 1. vitesde mobil esp performans kaybı yasatıodu ve motorun sesinede beyenmiyordum. Şimdi Castrol 5-40 edge koydum motor sesi dahada kötülesti sanırım bu seferde yağ kalın geldi. Fakat performans olarak espden daha iyi kullanıcı olarak bunları hissediyorum.

soylede örnek vereblirim mobil esp kullanmadan önce servisin koyudugu yagı bilmiyorum sanırım trdeki servislerde 5-30 edge koymuyor servisin koyudugu hangi yag bilmem ama mobil espden daha güsel cekic gücü veriyordu servisin koyudugu yag eksilyiordu fakat begeniyordum mobil esp hic yag eksiltmedi ama servisin koyudugu yag bence daha güseldi ama cok eksiltiyordu simdi ise 5-40 castrol edge koydum fakat motor sesi biras ugultulu gelmeye basladı 5-40 kalın yag oldugu icinmi acaba 0-30mu koysaydım acaba kıs kosullarında BOYLE İLERKİ ZAMANLARDA SESE DEVAM EDERSE 0-30 edge koymayı düsnüyorm

Mobil 1 5x30 tam sentetik

4 litresini 90 a aldım en son

Geri
Üst Alt