pazartesi servise gidicem acil yag secimi ile ilgili bilgi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

pazartesi servise gidicem acil yag secimi ile ilgili bilgi

selwels

Kayıtlı Üye
arkadslar 2010 model seat leon aracıma castrol magnetec 5w30 mu yoksa castrol edge5w40 mobil esp 1 yagından hic memnun kalmadım mobil yagını cok övdüler ama ben hic menmun kalmadım simdi castol magnetec 5w30 fakat yükske performanslı araclar icin degil ama castrol edge 5w40 turbo performnaslı araclar icindir ama 5-40 oldugu icin biras teredüüt yasıyorum 5w30 castrol edge fiyatı cok pahalı vede heryerde bulunmuyor bana bu konuda yarımcı olurmusunuz

LEON COPA

Kayıtlı Üye
5/40 kalin yag castrol edge 5/30 DAHA UYGUN OLABILIR AMA EMIN DEGILIM

LeonRider

Kayıtlı Üye
Mobilden memnun kalmamanız şaşırtıcı mobil in orjinal olanını aldığınıza emınmısınız ben çok dikkat ederim yağ olayına mobilden hiç sıkıntı yaşamadım castrol edge ise beni hiç tatmin etmedi motorun içinde bıraktığı tortu cabası....

balerya

Kayıtlı Üye
birçok mobil 1 esp kullanıcı var sitede..bende dahil olmak üzere..sizin memnun kalmadığınız durumlar nedir?beki bizde yaşıyoruzdur ve farkında değilizdir..biraz daha açarsanız olayı sevinirimm?

selwels

Kayıtlı Üye
Aracın cekisini beyenmemistim ondan espden feragat ettim. Özellikle 1. vitesde mobil esp performans kaybı yasatıodu ve motorun sesinede beyenmiyordum. Şimdi Castrol 5-40 edge koydum motor sesi dahada kötülesti sanırım bu seferde yağ kalın geldi. Fakat performans olarak espden daha iyi kullanıcı olarak bunları hissediyorum.

selwels

Kayıtlı Üye
soylede örnek vereblirim mobil esp kullanmadan önce servisin koyudugu yagı bilmiyorum sanırım trdeki servislerde 5-30 edge koymuyor servisin koyudugu hangi yag bilmem ama mobil espden daha güsel cekic gücü veriyordu servisin koyudugu yag eksilyiordu fakat begeniyordum mobil esp hic yag eksiltmedi ama servisin koyudugu yag bence daha güseldi ama cok eksiltiyordu simdi ise 5-40 castrol edge koydum fakat motor sesi biras ugultulu gelmeye basladı 5-40 kalın yag oldugu icinmi acaba 0-30mu koysaydım acaba kıs kosullarında BOYLE İLERKİ ZAMANLARDA SESE DEVAM EDERSE 0-30 edge koymayı düsnüyorm

bbj_bt

Kayıtlı Üye
Mobil 1 5x30 tam sentetik

4 litresini 90 a aldım en son