Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pazar günü Bayram öncesi Kahve içelim mi?

Tamam geliyorum ,ama iletişim için kiminle kontak kuracağız cep falan alalım en azından.

cumartesi ben sanırım o saate yetişemem, saat 19da en erken Maltepe'de olabiliyorum. en erken 19.30da Kazaskerde olabilirim. Siz isterseniz biraz erken buluşun gelecek kişi sadece ben değilim topluma bakalım saat kaç derlerse o olsun

evt arkadaşlar hangi gün çoğunlukta hangi saat çoğunlukta bakabilmek için yazarsanız seviniriz..

evt arkadaşlar hangi gün çoğunlukta hangi saat çoğunlukta bakabilmek için yazarsanız seviniriz..

Varol abi sana cumartesimi uygun yoksa pazarmı...?

Yanlız şu kazasker starbucks'dan başka yer bulalım yigit oranın gizli ortagımısın:D

Varol abi sana cumartesimi uygun yoksa pazarmı...?

Yanlız şu kazasker starbucks'dan başka yer bulalım yigit oranın gizli ortagımısın:D

aslında pazar..neden pazar..cumartesi ..liseden arkadaşların düzenlediği yemek var..ve burdaki durumu iyi olmayan öğrenciler için spor ayakkabı desteğinde bulunacaklar..
diğer taraftan onları zaten her daim görebiliyorum..scw ile hiç bir araya gelme şansım olmadı..o yüzden onlara beni mazur görün dedim bu seferlik dedim sorun kalmadı..
burda da gelmek isteyen arkadaşlar var..ve hangi gün uygunsalar ona göre hareket edelim dedim..
eğer herkes cumartesi gelebiliyorsa cumartesi yapalım..
yok bir kısmı pazar gelebiliyor bir kısmı da cumartesi gelebiliyorsa çoğunluğa göre buluşalım diye düşündüm..
yer olarak zaten kazasker starbucks'ın yerini de bilmiyorum..ama bulurum..bunun dışında başka insanların kolay ulaşabileceği ve park edebileceği bir yer varsa o da olur..

Ben sadece cumartesi akşam saatlerinde gelebilirim pazar günü izmire gidiyorum bayram dolayısı ile,umarım coğunluğun istediği olur.

Varol abim 18 erken değil mi..o saat yemek yemek için bile erken sayılır.. :D :D

saat 20 yaparsak daha iyi olucağı kanısındayım..

bugün netleştirsek güzel olur.. :)

evt şu ana kadar yazılanlara göre cevap yazıyorum
cumartesi çoğunluk görünüyor
öylese
cumartesi saat 20:00
kazasker starbucks
uygun olanlar uygun desin

Geri
Üst Alt