Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pazar günü Bağdat caddesindeyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.jpg

Yanlış ananos :D:D:D:D

işi kötü tarafı harbiden yine bu şekilde kaybederlese valla bu sefer bunlara yardımlaşma derneği kurucam :)

Fenerbahçe SPOR kulübünün bu seneki başarılarına gelelim; Adı üzerinde SPOR kulübü ,Bayanlar-erkekler Voleybol Türkiye ligi şampiyonluğu,Voleybol Bayanlar Avrupa şampiyonlar ligi 3.lüğü Bayanlar Basketbolda üstüste 6.lig şampiyonluğu avrupada son anda kaçan avrupa şampiyonluğu,Erkekler basketbolda şampiyonluğun en büyük favorisi,Türkiye Turkcell Süper ligde son haftaya Lider giren ve şampiyonluğun mutlak favorisi Herkesin Trabzonlu olduğu 17 rakip, ikinci yarıda 16 maçta 15 galibiyet 2011 yılında kendi evinde hiç gol yememek Adı üzerinde SPOR kulübü..

Bizim sevineceğimiz çok şey varken siz geride kalan her hafta 17 takımı her hafta değiştire değiştire tutun..:)

Şİmdi Fenerlilerde bana teşekkür etsin..

Koydugum o goruntuden sonra hala bu kadar emin konusuyosunuz ya ne diyim artik :D

Abi hezimetlerinisi yazdım siteden uyarı butonu çıktı 1907 karekteri geçtiniz lütfen kısaltın puhaha

anca Fenerbahçemizin başarısızlığı ile avunup sevinin..bırakın bizde bu gurula yaşayalım..sanırım İslam Çupinin o efsane sözünü söylemeye gerek yok..

bu arada Gökhan abi ben geliyorum

Bizden onu diyoruz Kaanım gidin şöle bi edirne kapının içerisinde bi kupa alın sevinek yaaa valla gına geldi puhaha

Bizden onu diyoruz Kaanım gidin şöle bi edirne kapının içerisinde bi kupa alın sevinek yaaa valla gına geldi puhaha

abi biz sadece futbol kulübü değiliz..diğer branşlarımızıda takip edersen hayatınızda görmediğiniz ve göremeyeceğiniz kupaları görürsünüz :)

Eminmisin Sen bizim müzeyi ara kupaları sor bende sizin müzeyi arayıp sadece 2 kupa sorayım bakalım ne dicekler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt