Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(PATLADI)Türkiyenin tek speed mavi LEON FR'ı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaptırdımda bu sabah benzinci yakın diye 200-300 metre kadar gittim oyle o sırada bozduk heraldea aldıgımda sorun yoktu cunku..:(

allah kaza bela vermesin.artık ztn siyahdan beyazdan kırmızıdan bıktık.şöyle trend renkler lazım turuncu mavi vs:) gerçektende çok tatlı durmuş bu renk leonda,bide arka stoplar çok şık yanıyor,lastikler arkadan gayet heybetli ve güzel tek bişe var ki acayip basılası var arabanın yere..bu kdr yay gerek dediğim bi leonu hatırlamıyorum yani,fotolardanmı nedir:confused:

öncelikle aracınız hayırlı olsun..bu arada arkadaş mavi leon konusunu görünce bir video paylaşmak istemiş.bunda bir kötülük veya dikkat çekmek gibi bir durum göremiyorum ben şahsen..ikinizede paylaşımlarınız için teşekkür ederim..

uzatmak istemiyorum fakat, konu üye otomobillerinde acılmıs ve aracımı tanıtıyorum.. video paylasmak ıcın bır yer varken burası nıe bunu anlamıs deılım :confused: bu sadece konuyu dagıtır gerek yok buna. bu yuzden bunuda burda noktalarsak sevinirim..

allah kaza bela vermesin.artık ztn siyahdan beyazdan kırmızıdan bıktık.şöyle trend renkler lazım turuncu mavi vs:) gerçektende çok tatlı durmuş bu renk leonda,bide arka stoplar çok şık yanıyor,lastikler arkadan gayet heybetli ve güzel tek bişe var ki acayip basılası var arabanın yere..bu kdr yay gerek dediğim bi leonu hatırlamıyorum yani,fotolardanmı nedir:confused:

cok tsk. mavıyı ben aldım kısmetse kayadıbınde yıne tek olan turuncu var onuda nasıpse arkadasa almaya calısıyoruz onuda scw ye kazandırıcaz ınş.
yok yok gercekten yuksek farkındayım ama bır sure daha en azından alısana kadar bu sekılde bınmelıyım..

cok tsk. mavıyı ben aldım kısmetse kayadıbınde yıne tek olan turuncu var onuda nasıpse arkadasa almaya calısıyoruz onuda scw ye kazandırıcaz ınş.
yok yok gercekten yuksek farkındayım ama bır sure daha en azından alısana kadar bu sekılde bınmelıyım..
mutlaka alışana kdr böyle binmekde fayda var ama nisan mayıs deyince şöyle yaza girerken bi coille çokda tatlı durur..

ondan önce suan için egzos cıkısını cift cıkış yapmak planım..

tek kelimeyle mükemmel..sırf bu renk için tekrar leon alabilirim.nazar değmesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt