Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(PATLADI)Türkiyenin tek speed mavi LEON FR'ı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin

cok guzel renk gercekten mavı hıc sevmezdım bu kadar yakıstıgını bılmezdım leona kazasız belasız surusler

jantların sıboplarını kontrol ettırmek lazım ordan olabılır yada lastıgı takarken surduklerı sıvı bır malzeme var yapısması adına onu az surmus olabılırler.

bu hafta sonu kontrol ettirsem iyii olur 160dan sonra hafif bir titreme geliyor cünkü arkadan..

hayırlı ugurlus olsun güle güle kullanın,serviste görmüştüm sizi jantları takarken siteden olduğunu bilmiyordum :)

merak etme bılıyorz :eek:1 senedir buradayız
bu arada hayırlı olsun aracınız

iyi guzel paylasım yapmısında bunun konumuzla ne alakası var şimdi ilgi çekmekmi amacın anlamadım ;) ben burda aracım hakkında iyi yada kötü yorumları varsa önerisi olanların görüşünü almaya çalısıyorum.. sen ekle videonu gereken yere isteyen izler izlemez, ama yeri burası deil emin ol :eek:key:

öncelikle aracınız hayırlı olsun..bu arada arkadaş mavi leon konusunu görünce bir video paylaşmak istemiş.bunda bir kötülük veya dikkat çekmek gibi bir durum göremiyorum ben şahsen..ikinizede paylaşımlarınız için teşekkür ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt