Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(PATLADI)Türkiyenin tek speed mavi LEON FR'ı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha bugün dedim "Ne güzel olurdu" diye. Hayırlı olsun. Jantları satmayı düşünüyor musunuz?

tsk ederim. walla daha dün taktık jantları könig onler 225/40/18 arkalar biraz kalın ama 255/35/18 arkadan inanılmaz kaslı duruyor arac, iyi bir makinayla çekince paylasıcam.

Allah kaza bela vermesin çok güzel araç yay da en kısa zamanda atsanız olur hani :D

masallah renk secımı cok ıyı olmus,yalnız suan jantlar yay olmadıgından goruntu bozmus bıle dıyebılırım

tsk ederim. walla daha dün taktık jantları könig onler 225/40/18 arkalar biraz kalın ama 255/35/18 arkadan inanılmaz kaslı duruyor arac, iyi bir makinayla çekince paylasıcam.

yayları tak araba yere basılsın foto işini hallederiz;)

güle güle kullan maşeALLAH kazasız belasız nazarsız inşeALLAH

yayları tak araba yere basılsın foto işini hallederiz;)

acıkcası suan için arabaya pek hakim oldugum sölenemez soforlukle deılde hıc kullanmadıgım ıcın bır sure bu sekılde bınmem daha hayırlı olacak dıye dusunuyorum.. bu arada bu sabah kaltıgımda sag arka teker havası dıbe vurmustu cok korktum patladımı acaba dıyede hava basınca sıstı ve su saate kadar ınmedı sızce bu normalmı..?:rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt