Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta polish makine tavsiyeleriniz

10ur_durgun

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ;

Aracıma kendim amatörce ilk kez alıp yapacağım araçtaki çizikleri ve boya koruma için pasta polish makine ve süngeri tavsiyelerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Saygı ve sevgilerimle

:) dün aldım power performance diye bi marka koçtaşta var gitti gidi de var koçtaşta 60 gg de 76 daha deniyemedim ama çalışıyo yani :D

polisaj makinesini bende düşündüm de evde koyacak yer yok açıkta bıraksam da şeytan dürter ben ona paspas takar döndüre döndüre evi temizlerim :D

ama polisaj makinesi mantıklı olmuş düşünce olarak, 1 yıl bile garanti veremedikleri boya korumaya verilecek parayla, polisaj, sünger, cila, koruma kiti vs vs iki kere alınır.

umarım kafanıza göre güzel bir makine bulabilirsiniz.

Merhaba;

Geçen sene N11.com dan aldığım Einhell marka Alman malı polisaj makinesi var elimde. 1 kez kaputta,1 kez de komple aracımda uygulama yaptım. Başkada kullanılmadı. Uygulama yapmaya zamanım yok, dolayısıyla satabilirim. Bütün ekipmanlar olduğu gibi durmakta, kullanılmamış pedler ve diskler dahil. Ürün özelliklerini link olarak atıyorum.

Einhell Bt-po 1100 E - 1100 Watt Polisaj Ve Zımpara Makinası 386 - n11.com

Arkadaşlar merhaba ;

Aracıma kendim amatörce ilk kez alıp yapacağım araçtaki çizikleri ve boya koruma için pasta polish makine ve süngeri tavsiyelerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Saygı ve sevgilerimle
Bütçe ve nasıl birşey aradığınız çok önemli,başlangıc için einhhel,maxextra gibi makinalar kullanabilirsiniz.Fakat bu makinelerin biraz profesyonel olduktan sonra gücünün yetmedigini ve biraz baskıda yavaşladagını göreceksiniz.Makita ve dewalt vs gibi makineler güçlü prof makinelerdir.İyi bir makine almak istiyorsanız bunları alabilirsiniz.

Geri
Üst Alt