Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pasta işlemi

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
8 aylık aracı yine şöfor kapısından arka kapıya dek pek derin olmayan bir şeklde birileri çizmiş :(

arkadaş yıkat dışını sonra pasta attır oto yıkamaya dedı yapmşlar sağolsunlar da ben bu işlemin sağlıklı yontem olup olmadıgını bir de araçın değerine etkııs olur mu bunu merak edıyorum.
bu işlerde yenı oldugum için epey de dert ettım hem de benı buluor veletler sankı canavarlar :(

Ne etkisi olacak canım pasta cilanın değerine.. Yalnız Görsel olarak bi fotoğraf Yüklersen daha net cevap verebilirdik ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Çiziği görüp degerinin düşüp dusmeyecegini daha net cevaplayabiliriz.

çiziğe tırnağınla bir dokun eğer ki tırnağın takılıyorsa muhtemelen pasta kapatmayacaktır ama azaltacaktır eğer ki tırnağın takılmıyorda sadece vernik çiziği ise onu da pasta temizler sen yaza girerken attır pastanı tertemiz olsun araba değerine hiç bir şey olmaz :D

pasta kapattıysa ne olacak aracın değerine hiç bi sıkıntı olmaz merak etme!

geçmemiş pasta ile kırlennce tekrar cıktı :((
bazı yerlerıne tırnak geçıyor kımı yerlerıne geçmıyor ..

Tırnağa gelen çizikleri pasta kapatmaz...Diğer ince yüzeysel çizikleri makine ile uygulama yapılırsa yok edilmesi mümkün...

bununla geçmiş olsun.. pasta cila ile çıkan çizikler aracın değerini düşürmez sıkıntı yapmaz..

Geri
Üst Alt