Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta cila ve boya korumamızda yapıldı begenilerinize..

ayitir sormasi bu islem size kac liraya maal oldu. Bende boya koruma yaptirmayi dusunuyorumda fiyatla ilgili hic bir bilgim yok. Benim aractada epey kilcal cizikler ve tas vuruklari olustu, moralim bozuluyo gordugum zaman :(

valla hocam 220 tl ye maal oldu bana würth un ürünlerini kullanıyorlar.. kılcal cizikler tamamı ile gitti ama derin olan ciziklere malesef birsey yapamıyor boyayı kaldırmıs cizikler icin.. bu arada bu rakam bana olan rakam.. normalde 270 civarında birseylerdi sanırım..
Gayet mükemmelmiş ve fiyat da çok iyi. Nerde yaptırdınız ?

istanbul şişlide çalısıyorum ben ofisimizin yakınında bir yer var orada yaptırdım..
aracın boyasındaki sedefler ortaya cıktı valla :)

istanbul / büyükçekmece , beylikdüzü , avcılar , küçükçekmece bu semtlere yakın olan pasta cila yaptırıcak olan arkadaşlar olursa meguiars ürünlerini son derece mükkemmel kullanan bir yer var yönlendirebilirim en son yaptırdığımda fiyat 110 tl idi şuan fiyatı bilmiyorum , her türlü yardımcı olabilirim duyurulur ( : herhangi bir iş birliğim yoktur yapılan yer ile :şoför

Maşallah çok güzel olmuş kardeşim..birde ön plakayı eğer sende seversen kare olursa çok daha iyi olucak

Maşallah çok güzel olmuş kardeşim..birde ön plakayı eğer sende seversen kare olursa çok daha iyi olucak

tesekkur ederim abi valla bende isterim ama kare plaka olayını onu emniyetten mi yaptırmamız gerekiyor nasıl oluyor bilmiyrum hic :(

Geri
Üst Alt