Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta cila ve boya korumamızda yapıldı begenilerinize..

ayitir sormasi bu islem size kac liraya maal oldu. Bende boya koruma yaptirmayi dusunuyorumda fiyatla ilgili hic bir bilgim yok. Benim aractada epey kilcal cizikler ve tas vuruklari olustu, moralim bozuluyo gordugum zaman :(

Maşallah güzel duruyor yapanda belli emeğini esirgememiş

ayitir sormasi bu islem size kac liraya maal oldu. Bende boya koruma yaptirmayi dusunuyorumda fiyatla ilgili hic bir bilgim yok. Benim aractada epey kilcal cizikler ve tas vuruklari olustu, moralim bozuluyo gordugum zaman :(
valla hocam 220 tl ye maal oldu bana würth un ürünlerini kullanıyorlar.. kılcal cizikler tamamı ile gitti ama derin olan ciziklere malesef birsey yapamıyor boyayı kaldırmıs cizikler icin.. bu arada bu rakam bana olan rakam.. normalde 270 civarında birseylerdi sanırım..

2 gün mü maşşallah valla :) 2 ay öncesinde meguiars'ın ürünlerini kullanan 1 bir fırmada pasta cila + motor temizliği yaptırdım 110 lira 5 saat gibi bir süre aldı , 2 gün biraz fazla değilmi benim içim rahat olmaz doğrusu , derin çizikleri malesef gidermiyor kat kat yapıldığında ancak azaltıyor kılcalları tamamen kapatıyor

şöyle anlatayım ben cumartesi sabahı bıraktım aracı aksam bir yere gitmem gerekiyordu mecburen aldım arabayı sabah 8 de bıraktım akşam 19:30 gittim aldım aracı daha cilasi hare giderici ve boya koruması bitmemişti pazartesi sabah yine aynı sekilde bıraktım o işlemler bitsin diye akşam gittigimde 19:00 gibi neredeyse bitmisti.. bu işlemler yapılırken bende ara ara gidip baktım ofisime yakın bir yer burası ama bu işlemi 1 kişi yapıor belki ondan o kadar uzun surdü bilemicem.. sunu net olarak söyleyebilirim ilk pasta katmanını kullandıgında sadece kaput için 2.5-3 saat ugrastı arkadas..

Geri
Üst Alt