Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta cila boya koruma için öneri

Dby'nin yaptığı işler gayet iyi.pasta cila 100-150 ye yapan yerden şüphe duyarım.Bir araba pasta cila kil 6-7 saatten önce bitmez,hatta aracın durumuna göre uzun bile sürebilir. hafta sonu araca kendim makine ile yaptım 7 saat sürdü.

Ekli dosyalar

• IMG_0247.JPG
    IMG_0247.JPG
    432.9 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_0248.JPG
    IMG_0248.JPG
    433 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_0246.JPG
    IMG_0246.JPG
    401.2 KB · Görüntüleme: 32
Başlığı 4, 5 defa gördüm yazmiyim yazmiyim dedim ama dayanamadım, 400 500 600 liralardan bahsedilmiş forumda yıkamacısı olan işletme sahibi olan varsa kızmasın kusura bakmasın. işi polisaj makinası yapıyor malzemeler sudan ucuz resmen haksız kazanç.
Benim polisaj makinam yok 4 5 ayda bir yapılan bir uygulama için makinaya da gerek yok zaten 1 gün ayırmanız yeterli bir adet kağıt bant alın maslak oto sanayi de würth ve meguiars ın toptancısı var bir adet ince pasta bir adet cila ve bir adet boya koruma satın alıyorsunuz en kallavi 3lü 90 100 bilemedin 120 lira tutar bu ürünler aracın durumuna göre 2 veya 3 posta kullanılabilir. 4 tane de mikrofiber bez 20 lira maksimum 140 150 liraya 2 veya 3 kez pasta cila ve boya koruma yapabilirsiniz elle yapılan müdahale polisaj makinasından daha iyidir boyayı daha az inceltir ve zarar verir zahmetli midir evet orası öyle. ben bu uygulamayı makinasınız nasıl yaparım diyorsanız youtube da milyontane video var kimse sizin arabanıza sizden iyi muamele yapmaz herkez para nın peşinde vaktiniz vardır yoktur uğraşmak istersiniz istemezsiniz orası tartışılır herkesin hayatına kimse karışamaz benim yorumlamam bu kadar.
Aynen bu dediğinize katılıyorum.
Bende bu dertten kurtulmak için meguiarstan komple set aldım. İçinde herşey var. şampuanından pedine, benzinden korumasına, hızlı ciladan hare gidericisine. Çokta iyi oldu. Herkese tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt