Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta cila boya koruma için öneri

4rd4

Kayıtlı Üye
Ankara da aracıma pasta cıla yada boya koruma ne gerekıyorsa ısı ıyı bılen fıyatta abartıya kacmayan yer arıyorum. Gecen sene bıya koruma yaptırdım ama cok kalıcı olmadı. Tavanda cok az gunes ızı var bu yuzden ısı ıyı yapan bır yer arıyorum. Onerılerınız nelerdır? 200 tl dıkmende fıyat aldım pasta cıla koruma olarak ama emın degılım.

Meguiars'a Sordunuzmu bu aralar baya ucuz kampanyaları var

sormadım acıkcası. o tarz yerler cok fıyat cekıyor. zamanında yaptırdım ıyı de para verdım ama bı ıse yaramadı.

İyi fiyat çeken yerler sadece dükkan kirası yüksek yada çok eleman çalıştırıyor diye yüksek fiyat çekmiyor. Kullandıkları malzemelerde kaliteli haliyle simit yiyip et tadını nasıl alamıyorsak bazı matrahların yüksekliği kalitesindendir fakat doğru adresi bulmak önemli tabi.

İyi fiyat çeken yerler sadece dükkan kirası yüksek yada çok eleman çalıştırıyor diye yüksek fiyat çekmiyor. Kullandıkları malzemelerde kaliteli haliyle simit yiyip et tadını nasıl alamıyorsak bazı matrahların yüksekliği kalitesindendir fakat doğru adresi bulmak önemli tabi.
ısını ıyı yapan yerde fıyat yuksek olur tabıkı zamanın da bende baya ıyı para verdım ama tavanda olan ızler gıtmedı. suan da boya korumadan eser yok. kendım mequiars yaptım ama prof. gıbı olmuyor tabıkı. bana bu arabaya sunu yapmamız lazım dıyecek bır yer lazım :)

ısını ıyı yapan yerde fıyat yuksek olur tabıkı zamanın da bende baya ıyı para verdım ama tavanda olan ızler gıtmedı. suan da boya korumadan eser yok. kendım mequiars yaptım ama prof. gıbı olmuyor tabıkı. bana bu arabaya sunu yapmamız lazım dıyecek bır yer lazım :)

Ziebart veya sonax'tan şaşmayın derim tek kalemde .

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
dby var ankarada mahalle arasında on numara ama biraz tuzlu sanırım kaça yaparlar bilmiyorum yoğun müşterileri var randevulu :)

• Beğen
Reaksiyonlar: why
Aracınızda pastaya gerek var mı?
aracta bıraz puturlenme var agac recınesı yıkayınca gecıyor gercı onun dısında cok ufak kılcal cızıkler var arac koyu renk oldugu ıcın pastaya gerek yok sanırım boya koruma wax yeterlı olabılır. yıne de bakılması lazım tabı.

Geri
Üst Alt