Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta + Cila + Boya Koruma 280'e nasıl?

Adamın yanına gidip özellikle söylemeniz gerekiyor. Anlamayan bazı öküzler için, "sadece ön camı sil arabaya dokunma" dedikten sonra 1TL vermeniz yeterli olacaktır =)

Ben Ziebart'tan memnunum. Boya, halı, koltuk, vinil, paspas, bagaj, motor koruma, ön, yan ve arka camlarda su itici cam kaplaması 460TL verdim. Stepnenin altına kadar da temizliyorlar.

Adamın yanına gidip özellikle söylemeniz gerekiyor. Anlamayan bazı öküzler için, "sadece ön camı sil arabaya dokunma" dedikten sonra 1TL vermeniz yeterli olacaktır =)

Ben Ziebart'tan memnunum. Boya, halı, koltuk, vinil, paspas, bagaj, motor koruma, ön, yan ve arka camlarda su itici cam kaplaması 460TL verdim. Stepnenin altına kadar da temizliyorlar.

Aynı iyi meg. 280TL ye yapıyor işte. :D

arkadaşlar mrb ankarada iyi bi oto temizliği yapan bi yer biliyomusunuz ben en iyi diye tabir edilen 3 yere gittim sonuç hüsran. Ayrıca boya koruma konusunda bı tavsıyede bulunmak ıstıyoruz su an en ıyı ve en uzun sure koruma saglayan ve boyayı adeta yanarcasına gosteren zamanla boyayı mat hale dondurmeyen tek uygulama NANO BOYA KORUMA UYGULAMA sıdır. Bi çok kişi bunun bilmiyor bile teknoloji harikası bi uygulama ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.

ankarada meguiars servisi yok ama ürünlerini kullanan yerler varmış ilker kardeş ankarada sen nerde yıkatıyorsun aracını ?

1. Ziebart Diamond Gloss 500 TL civarı, son kuruşuna kadar hak eder.
2. Meguiars ürünlerinden bir paket satın alın, kendiniz (biraz el becerisi otopark varsa yeterli) 150-200TL arasına mal edersiniz, 3-5 yıl sizi idare eder.
Liste:Uygulama sırası ile: Kil (tercihen gri olan basit tip)+ 34 fısfıs sıvısı - 82 hare giderici - 66 koruma parlatma veya Next 2.0 wax - 4/5 adet uygulama pedi - Sarı microfiber bezi. Bunların yanında Sonax hızlı cila alın, 2-3 yıkamada bir ıslakken fıslayın silin.
Meg ürünleri, hepsiburadada satılıyor, veya oto sanyilerde Standaox boya satanlarda mevcut.

ankarada meguiars servisi yok ama ürünlerini kullanan yerler varmış ilker kardeş ankarada sen nerde yıkatıyorsun aracını ?

Ümitköy'de 2 yer var ürünlerini kullanan ama Ziebart'tan pahalıya geliyor. Genelde kendim yıkıyorum ama üşenirsem ya da çok kirliyse Mesa Plaza altında Autowax var oraya yıkatıyorum.

arkadaşlar bursada uygulama yaptıracak arkaşalr ziebartta ciddi yardımcı olurum iyi tanırlar beni özelden mesaj atmanız yeterlidir

Geri
Üst Alt