Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta + Cila + Boya Koruma 280'e nasıl?

ceycey11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar fiyatla ilgili bir iki konu daha vardı baktım ama boya koruma yanına pasta ve cila da var 280 tl istedi buradaki bir usta elle yapıyormuş makina önermedi arkadaşlar arabamda uzun yol dinlenme istasyonlarının fırça izleri var maalesef bugün dikkatli baktım kaputta özellikle ince çizikler var çok üzüldüm ama yapacak bişey yok. Özetle sorularım

1. Araç için pasta + cila + boya koruma yapılmalı mıdır?
2. Verilen fiyat uygunmudur?
3. Bu uygulamalarla bahsettiğim çiziklerden kurtulabilir miyim?
4. Bu fırça olayından nasıl kurtuluruz arkamı dönüp gidiyorum bir bakıyorum eleman fırçalıyor tellak gibi. Not mu yazayım arabada adammı bırakayım.

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim...

herkes yapıyor yaptırıyor pasta cila ve boya korumayı..bende yaptırdım..ondan sonra koruman gerekiyor yıkamacını şampuanını değiştirmemen gerekiyor..kışın boya koruma yaptırma derim ben çünkü boya koruma yaparsan 3 gün yağmur görmemesi lazım..kış vakti yağar yağmaz belli değil o yüzden..
fiyata gelinde..usta hangi ürünleri kullanacak buna göre fiyatlar değişebilir....ama elle yapacağı için tabi ki fiyat güzel görünüyor

Meg. 'e git daha iyi komple bakım paketi 280TL pastası cilası motor temizliği iç detaylı temizlik dahil..

Pasta cila koruma için bu fiyat çok.
Alp'in dediği gibi o fiyata Megiuars'da komple temizlik bakım yapıyolar. Oraya gitmek daha mantıklı.

Meg. 'e git daha iyi komple bakım paketi 280TL pastası cilası motor temizliği iç detaylı temizlik dahil..

Pasta cila koruma için bu fiyat çok.
Alp'in dediği gibi o fiyata Megiuars'da komple temizlik bakım yapıyolar. Oraya gitmek daha mantıklı.

meg e gir demişsiniz am arkadaş kütahyada..kütahyada meg var mı..istanbula gidip gelmesi de bir o kadar para..:eek:key:

Bana yüksek geldi biraz fiyat içeri nedir tam olarak bilmiyorum ama babamın arabasına Beylikdüzü Bey Oto da (würth) dış boya koruma - motor koruma - detaylı iç temizlik yaptırdım akşam 8de bıraktm sabah 9 da aldım gece 1 gibide yanlarına uğramıştım pedalların arasındaki tırtıkları bile fırçayla temizliyorlardı araç çıktığında sabah inanamadım renginin parlaklığına motorun temizliğine çok memnun kalmıştım yanılmıyorsamda 250 lira vermiştim 200 de olabilir tam hatırlamıyorum :D

o zaman bir iki yere daha soracağım zaten havaların ısınmasını bekleyeceğim burası küçük memleket malum o kadar profesyonel çalışan yerler maalesef yok küçük aile işletmesi tadında takılıyor çoğu yer bu konuda çok dertliyim yarama basmayın. daha beklemeyi düşündüğüm için kullanacağı malzemeyi sormadım ama satış reyonlarında würth ürünleri vardı onları kullanırlar diye düşünüyorum. Hepinize değerli fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

ağabi fiyatlara bakıom da ben ziebarta fena parçalanmışım anlaşınlan :mad::mad:

Geri
Üst Alt