Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Passat R..

zaten ordan yola çıkarak rakipleriyle başedemeyen bi araba olduğu için fuzüli ötesi ya işte.. :D :D

yakında parlak parlak gezen passatların biçoğu şimdiden mat siyah olayını düşünmeye başlamıştır artık...

Aslında güzel alet niye beğenmediniz yahu 300hplik en güçlü passat gerçi benim bu passat daha çok hoşuma gidiyor :) HPA'in yapttığı 550hplik versiyonu :D

88374005_1a70004d3e.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=pqkz6ENI5B0

güzelbi araç

Beyaz resimlerini gordumde fikrim değişti diğer linkteki kotu geldi gozume...

vw bağımlılık isteyen bir firma seat gibi sunu belirtmek isterim bizim araclara göre cok daha rahat ve konforlu tabi parasıda ona göre şimdi mercedes m serisi üretirde vw passat R serisi üretemezmi nasıl tepkiler anlamadım :) üretsinler rekabet artsın

vw bağımlılık isteyen bir firma seat gibi sunu belirtmek isterim bizim araclara göre cok daha rahat ve konforlu tabi parasıda ona göre şimdi mercedes m serisi üretirde vw passat R serisi üretemezmi nasıl tepkiler anlamadım :) üretsinler rekabet artsın

üretiyolar zaten Atilla'm ama rekabet edecek düzeyde bile değil.. :)

hoşuma gitmedi sonuçta bildiğimiz çizgileri olan bi passat yani..

Geri
Üst Alt