Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

passat mı leon mu...

Biraz sıkıntılı bir soru olmuş sanki... iki farklı segment ve kalite... para sıkıntısı yoksa tabiki passat...

Yani tartışmaya bile gerek yok. Passat tabiki...
istda buldum bi tane İsmail, tungsten grisi ve refleks gümüş var 2014 model ama çok da önemli değil bence, neticede 2015teyiz, bir de metalik boya farkı almayacak...araç normalde 88200, 86 ya bırakacak.

sportif bir görünüm olsun, bir tık daha seri olsun, dinamizm olsun derseniz LEON
oturaklı bir görünüm olsun, marka bir tık daha iyi olsun, satarken daha az zararım olsun derseniz PASSAT

ben alacak olsam kalbim LEON der, aklım PASSAT derdi.

istda buldum bi tane İsmail, tungsten grisi ve refleks gümüş var 2014 model ama çok da önemli değil bence, neticede 2015teyiz, bir de metalik boya farkı almayacak...araç normalde 88200, 86 ya bırakacak.
Birkac yeri daha ara. Belki daha dusuk bulursun. 86 guzel mis...
Aklini karistirmak istemem ama o fiyatlara ikinci A4 ler de var.

Birkac yeri daha ara. Belki daha dusuk bulursun. 86 guzel mis...
Aklini karistirmak istemem ama o fiyatlara ikinci A4 ler de var.
ikinci elde bile ki 3-4 araba var, 91 fiyat çekiyorlar, aracı satmam lazım tabi öncelikle passat gitmeden...

Valla segment farkını göz önüne alma demişsin ama passat ın segmenti başka keyfide başka tabi fr in keyfi de bambaşka eğer manuel olması önmli deilse passat bence :) benim araç manuel trafiğin sağlam olduğu yerdeyim o yüzden bi daha araç alırsam kesin otomatik alırım.

B8 kasa yani yeni kasa passat leonla karsilastirilmayacak seviyede iyi trendline bile olur 122hp ligi de 150hp ligide 10numara 5yildiz

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt