Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

passat mı leon mu...

varidat

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba, fr aracım halihazırda satışta eğer satılırsa belirmiş olduğum iki model var, karşılaştırdığımız araçların segment farkını bir kenara koyarsak fiyat farkını da bir kenara koyarsak ben sizden sadece donanım özelliklerini ve ikinci elde durumunun ne olabileceği noktasında görüş bekliyorum. Karşılaştırma istediğim iki aracın donanım ve motor özellikleri şöyle:

leon 1,4 tsi act 150 bg dsg , bayinin verdiği pazarlıksız fiyat 71,00.tl
passat 1,4 tsi act bmt 150 bg manuel , bayinin verdiği fiyat stokta bulunan metalik gri için pazarlıklı 86,200.tl (normalde metalik renk fiyatı 88 bin küsür...)

leon 2015 model
passat 2014 model fakat yeni kasa

bu iki araç arasında mukayese yapmak gerçekten zor

özür diliyorum en önemli şeyi yazmamışım:
leon donanım özelliği FR
passat donanım özelliği COMFORTLİNE

aradaki 15000 sorun değilse tabii ki passat, ikisi farklı sınıfta araçlar, leon daha seri olacaktır ama passatın konforunun yanına yaklaşamaz, donanım olarak da şöyle bir baktım, passat biraz daha iyi gibi, anahtarsız çalıştırma, kararan dikiz aynası falan var

71.000 de leonda cam tavan ve led far olmaması lazım, ki bence fr da bunlar olmadığında aracın çok da anlamı kalmıyor, hatta sizin satışta zorlanmanız da şu anki aracınızda da bunların olmamasından gibime geliyor, sonuçta alanların tercih ettiği donanımlar bunlar, olsa da olur olmasa da noktasında değiller.

aradaki 15000 sorun değilse tabii ki passat, ikisi farklı sınıfta araçlar, leon daha seri olacaktır ama passatın konforunun yanına yaklaşamaz, donanım olarak da şöyle bir baktım, passat biraz daha iyi gibi, anahtarsız çalıştırma, kararan dikiz aynası falan var

71.000 de leonda cam tavan ve led far olmaması lazım, ki bence fr da bunlar olmadığında aracın çok da anlamı kalmıyor, hatta sizin satışta zorlanmanız da şu anki aracınızda da bunların olmamasından gibime geliyor, sonuçta alanların tercih ettiği donanımlar bunlar, olsa da olur olmasa da noktasında değiller.
eyvallah kardeşim fr ın 71 binliğinde sunroof ve ledler var ön arka yani

Geri
Üst Alt