Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Passat CC vs CLA 200 AMG

Lejyoner

Administrator
110 bin lira bütçeniz var Passat CC 1.4 tsi 160 ps mi alırsınız yoksa CLA 200 AMG 1.6 156 ps mi alırsınız..

Mercedes çok şık duruyor ama küçük bir araç, özellikle arka kısma giriş alçalan tavan yapısı sebebiyle uzun boylu yolcular için eziyet derecesinde zor. CC ise şık ve geniş, dış tasarım güzel, tek eksik yanı iç dizaynının normal passattan özgün olmaması. Yine de şahsi tercihim CC olurdu.

ben full bır passat cc alırdım ama sunrouf ve led zenon paket ıle bırlıkte

bana göre mercedes yıldızı yeter ama yok biraz genç işi olsun diyorsan passat derim

BU arada 110 bin liraya cc tam full,110 bin liraya CLA AMG paket,opsiyonları aşırı pahalı sitede mevcut..

BU arada 110 bin liraya cc tam full,110 bin liraya CLA AMG paket,opsiyonları aşırı pahalı sitede mevcut..
abı ozam dırek cc alıcksın ve cc gercekten cok guzel bır arac her gordugumde donup donup bakıyorum renkte kesınlıkle beyaz olmalı bence

Kara Meşe yada Sedefli siyah daha iyi duruyor..Beyazdan gına geldi:)

Kara Meşe yada Sedefli siyah daha iyi duruyor..Beyazdan gına geldi:)

abı ımzandakı ıkı aracta sıyah :Dben bır renklerıne bakım aracın :D

edıt:kesınlıkle kara mese yada seker beyazı bırde sıteye gırdıgımde su kapak cok hosuma gttı

Geri
Üst Alt