Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Passat CC vs CLA 200 AMG

Hayırlısi olsun kardeşim. Güzel araç gerçekten. İnşallah seni fazlası ile memnun eder.

Bugün Mengerler ve Dogusta iki aracıda inceledim,CC nin ve CLA nın test sürüşünede katıldım kısaca sizlere bende oluşan intibalarını ileteyim

İki aracı karşılaştıracak olursam halihazırda bir mercedes E 250 Cabrio kullanıcısı olarak CLA Mercedesin iç mekanını ve malzeme kalitesini hiç begenmedim,önde konsolun üstüne topkapı-sefaköy minibüscülerinin kullandıgı tarzda koydukları fecahat ekran inanılmaz kötü duruyor,arka koltuklarda oturan 1.75 in üstünde olan arkadaşlar saçları ile tavanın tozunu alacaklardır kesin,156 hp motor yeterli yakıt tüketimi makul seviyelerde 7 ileri şanzumanı zaten biliyorum.Aracın dış görünümü çok iyi tam sportif bir görünüm mevcut.CLA AMG 200 ün başlangıc paketi 110 binden başlıyor,opsiyonlar inanılmaz pahalı en düşük opsiyon 1000 tl civarından başlıyor ve onu alırsan bunu almak zorundasın,bunu almazsan bunu alamazsın gibi abuk sabuk opsiyonlamaları var,donanım hastası biri olarak biraz ekleme ile aracın fiyatı 125 bin liraya çıktı ki bence bu araca degmez..

CC izlenimime gelince aracın iç mekandaki ferah hissi hemen sizi sarıyor,inanın bana malzeme kalitesi olarak CLA dan çok daha iyi,standart donanımı neredeyse full e yakın size ekletecek sadece cam tavan ve led gündüz sürüş farlarını bırakıyor,coupe gibi akan arka çizgisinden dolayı arkada oturan uzun boylular tavan sıkıntısı yasayabiliyor ama genişlik ve diz mesafesi olarak iyi..Aracın performansına gelecek olursak 160 hp lik 1.4 tsi motor 1500 kilo agırlıga göre cok iyi bir performans veriyor yakıt ortalaması ise bu agırlıktaki bir arabaya göre çok iyi kullandıgım arac 17 inclik lastiklerle ortalama 8.0 lardaydı..

Araca siyah renk cam tavan,led gündüz farı,klimatronik,arka elektrikli perde 18.inc interlagos,anahtarsız giriş ve çalıştırma keyless access eklettigimde 2.34 kurdan 99 bin lira fiyat aldım indirimiyle..

Ekimin ilk haftasındada teslimat yapabiliyorlar..
hayırlı olsun aynı araç bende de var 7 aydır.
renkli camları da eklettirebilirdin bence film yapmayı düşünmüyorsan aracın duruşunu değiştiriyor(bence)
doğru bir tercih yapmışsın kesinlikle pişman olacağını düşünmüyorum.
ort. yakıt tüketimi ş.içi 9 9,5 civarında dolaşacağını düşünüyorum.
tek eksisi bence sunroof un tamamen açılamaması yani birazcık yukarı kalkıyor sadece :)

CC, passat isminin altında yabana atılan bir araba kesinlikle. Görüp bu şekilde beğenmek lazım. İlk etapta passat ismininden beklenti CC nin etkisini yaratmıyor ama içine binildiğinde gerçekten farklı bir vw e binidiğinizi anlıyorsunuz. Ayrıca bagaj gerçekten 1.80 lik bir insanın içine girdiğinde üstüne kapatılacak kadar büyük :) Hayırlı olsun Gökhan abi :)

abı hayırlı ugurlu olsun dogru secımı yapmıssın bu secımı yaptgına cok sevndım ya bayılıyorum cc ye

nedendir bilemiyorum CLA'ya ısınamadım, ne A'nın spor duruşu ne C'nin oturaklılığı, ikisini birden vermeye çalışmışlar ikisini de verememişler gibi geliyor bana. Bir de ofisin önünde bir tane var AMG paketli falan, ön ızgarası çok komiğime gidiyor, böyle sanki çivi dolu bir duvara toslayıp geri vitese takıp çıkmış gibi :D

CC bence de doğru tercih iki araç arasında ama belirtildiği gibi Audi, BMW ve Volvo da bakılabilirdi,

Yeni aracınız hayırlı olsun şimdiden

Gökhan audiye de bir bak derim kardeşim. 4 halkanın hikayesini anlatmama gerek yoktur sanırım :D

Ziya A3 e 90 bin lira isteyen Dogus o aracı nasıl satıyor şaşırıyorum:)

Maalesef öyle. Kaliteli ve kendini kanıtlamış bir marka olunca da doğuş bu fırsatı ıyi değerlendiriyor.

Geri
Üst Alt