Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Passat CC tecrübem :)

Ya Serhat Allahtan boyumu aşıyor fiyatları, yoksa hakikaten tutuldum arabaya, tam istediğim sedan. Bir sedan böyle olmalı bence, hem prestij, hem konfor, hem sportif, hem yakışıklı :)

kim ne derse desin yeni SuperBleride tavsiye ederim çok güzel bir araç fiyatına göre yayla gibi bir otomobil ve lüks arka koltuk mesafesi ile resmen büyük bir araç istediğin gibi yayılıyosun fiyatları da makul dsg 140 ve 170hp seçeneği var 2.0tdı larda ve 4*4 seçeneği bile var ikisinde fiyatlarıda 75den başlıyo 2.0tdıların...

İyinin sonu yok Ozan bosver, bende 2 gün range sport ile takıldım arabamdan soğudum, en iyisi 4 teker diye görüp önümüze bakaciz

ben işin en kötü yanını yazmamışsın..işin en kötü yanı bence arabayı geri vermekti herhalde..o keyiftan sonra verilir mi geri:)
güzel deneyim olmuş

ozan beyaz cc herhalde bugun dogusun kapı onunde duruyordu saat 16 gıbı bende dogustaydım kotu caddylerden baktık

ben işin en kötü yanını yazmamışsın..işin en kötü yanı bence arabayı geri vermekti herhalde..o keyiftan sonra verilir mi geri:)
güzel deneyim olmuş

sorma abi tadı damağımda kaldı :)

ozan beyaz cc herhalde bugun dogusun kapı onunde duruyordu saat 16 gıbı bende dogustaydım kotu caddylerden baktık

yok abi benimki siyahtı, beyaz ben geldiğimde de orda duruyordu, hatta önüne park etmiştim.

Ticari değil de binek bakarsanız orda arkadaşım var abi yardımcı olur. Hoş ellerinde araba da yok ama nasıl yardımcı olacak :D

fiyatları çok yüksek. ama o fiyata kesinlikle alınacak bir araç. bence merco c 180 veya bmw 320 den daha güzel.

bak bunu bilmiyordum abi, ozaman şunu diyebilirim:
KUSURSUZ BİR ARAÇ

kusurunda şu var araç ani harekette direk arkayı savuruyo..esp olmasa arkayı bırakmak an meselesi..bende kullandım araç cidden güzel ama D modunda yarım gazda bile 2. vitese kadar sarıyor..

Bir arkadaşımızın servise bıraktığı Golf un karşılığında onada CC vermişlerdi (Sonrasında pert oldu ya araç:D) bir kaç gün kullanma fırsatım olmuştu 163 beygir 1.8 163 beygirlik DSG bir aractı sport modda gercekten inanılmaz ivmeleniyordu son derece konforlu ve alınası bir araçtı,pert olduğunda kendi aracım kadar üzülmüştüm:)

Bir arkadaşımızın servise bıraktığı Golf un karşılığında onada CC vermişlerdi (Sonrasında pert oldu ya araç:D) bir kaç gün kullanma fırsatım olmuştu 163 beygir 1.8 163 beygirlik DSG bir aractı sport modda gercekten inanılmaz ivmeleniyordu son derece konforlu ve alınası bir araçtı,pert olduğunda kendi aracım kadar üzülmüştüm:)

hasanın arabada orta malı olmuş abi ya(yanlş anlama) herkes kullandı :D evt 15binde yalan oldu araba

Geri
Üst Alt