Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Passat CC tecrübem :)

Pascal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Perşembe günü Golf' ümüzü DSG problemi yüzünden servise bırakmıştım. birbuçuk iki günlük işi vardı Golf'ün.

Çok samimi bir arkadaşım da VW satışta çalışıyor. Servis süresince arabasız kalmayalım diye masasında otururken dur arabasız kalma sana bir araba tahsis ediyim dedi. Ben de Polo molo cilio mıliyo falan verecek derken çıkardı bana CC' nin anahtarını verdi :D

aracı az önce geri verdim Golf' ümüz servisten çıktığı için.

Bu süre zarfında 350 km yol km yol yaptım. Araba 1,8 TSI 160HP DSG idi. Araç tam bir canavar. Benim gibi hız yapmayan biri bile bula hale dönüyorsa performans arayan bir insanı neye dönüştürüyordur merak ediyorum :) Araba yavaş kullanılmıyor resmen. S modundan nadir D moduna geçirdim arabayı. Performans, içeriye verdiği ses ve bunun yanında sunduğu konfor inanılmaz. Hızı hiç hissettirmiyor. Dün gece eşimle arkaşlarımızdan dönerken Atatürk caddesinden ikinci köprü yoluna bağlanırken eşimle muhabbete dalmışım, gözümü kadrana çevirdiğimde 190' ı gördüm, o an için bana göre 110 ile falan gidiyordum. buarada araba içine ne yol sesi ne rüzgar sesi hiçbirşey almıyor. Malzeme kalitesi gerçekten oldukça başarılı.

Uzun lafın kısası, benim için güzel bir deneyimdi. Kısa süreliğine de olsa bu prestiji ve güzelliği yaşamak çok hoşuma gitti. Tek kötü tarafı ise çok geniş ve rahat bir araba olmasına rağmen arka koltuğa sadece 2 kişi oturabiliyor. 3 kişi oturmak istediğinde ise ortaya oturan kişi plastik bir saklama bölümüne oturmak zorunda :)

En güzel tarafı ise benzin parası vermeden CC ile yardırmak oldu :D

sanada zaten cc yakışır ozan =))

Teşekkür ederim kardeşim benim sana daha da güzelleri yakışır. Ama araç fenaa çok fenaaa :D

benımde cok hoşuma gıden bı arac hatta gecen burda babamla gıttık baktık bayıde , içi, de dışı kadar guzel. karizmatik bi araba ;)

harika bir araç sadece motoru değil görüntüsü ve iç dizaynıı muhteşem bende bayılıyorum CClere....:)

aynen arkadaşlar herşeyiyle dört dörtlük bir araç. Trafikte oldukça ilgi çekiyor. Benim kullandığım siyahtı bayaa bir güzel, beyaz zaten apayrı bir güzel :)

aynen arkadaşlar herşeyiyle dört dörtlük bir araç. Trafikte oldukça ilgi çekiyor. Benim kullandığım siyahtı bayaa bir güzel, beyaz zaten apayrı bir güzel :)

Durduk yerde başına iş açıcan gibi Ozan sen tutulmuşun arabaya :)

Durduk yerde başına iş açıcan gibi Ozan sen tutulmuşun arabaya :)

Ya Serhat Allahtan boyumu aşıyor fiyatları, yoksa hakikaten tutuldum arabaya, tam istediğim sedan. Bir sedan böyle olmalı bence, hem prestij, hem konfor, hem sportif, hem yakışıklı :)

2011 CC lerde arka koltuk 3 kişilik oldu, bence de gayet alınır bir otomobil.

Geri
Üst Alt