Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Passat CC tecrübem :)

:cool:

5613653970_9a9bc87966_b.jpg

şu görüntü adamı mest ediyor

mükemmel yaa erhan abi o foto nedir öyle yemin ediyorum bi kere daha aşık oldum passatcc'ye yalnız yapan adamda aynı benim kafadanmış araba basık olcak abi budur yaa :)

her arabaya yere çok yakın olmak güzel olmaz, yakışmaz düşünceme bi örnek de CC'den gelmiş..
tekerler davlumbaza oturmuş eyv. davlumbazın geri kalanı ne olcak.. :)

yakışan bi örnek.. :eek:key:

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?7620-458-Italia-on-ADV.1-s.. ..

Verdiğin örnek 458 İtalia ile sen normal bir arabanın davlumbazımı karşılaştırıyorsun Yiğidim =) Yere yaklaşmak güzel olmaz diyemeyiz yan profilden bakılınca görüntü bu olucak her zaman normal arabalar için çünkü spor arabaların davlumbaz çamurlukları her zaman büyük jant takıldıgından çamurlukları şişkin oluyor buda büyük ölçüde et yüksek jant takmana imkan sağlıyor ve araba daha sürüngen bir vaziyet alabiliyor.Ama normal bir arabanın basılınca önden ve arkadan görüntü spor arabalar kadar oluyor;örnek dikiz aynasından arkadaki arabayı kesince hoş bir görüntü oluyor bence.Bende açıkcası normal arabalarda jant çamurlugun içine girdiginde basınca yan profilden bakınca gözüme hoş gelmiyor ama önden ve arkadan gayet hoş tercih meselesi.

Bunlar Senin için gelsin o zaman Timurcum :)

5613077541_413d06e5f7_b.jpg

5613078163_1db2549a0e_b.jpg

Airride olayı Yiğidim. Ayrıca 458 ile CC'yi karşılaştırdığını hatırlatırım :D

çünkü aşırı alçaklık bi tek supersport'lara gidiyo da ondan Erhan'ım.. :D :D

Verdiğin örnek 458 İtalia ile sen normal bir arabanın davlumbazımı karşılaştırıyorsun Yiğidim =) Yere yaklaşmak güzel olmaz diyemeyiz yan profilden bakılınca görüntü bu olucak her zaman normal arabalar için çünkü spor arabaların davlumbaz çamurlukları her zaman büyük jant takıldıgından çamurlukları şişkin oluyor buda büyük ölçüde et yüksek jant takmana imkan sağlıyor ve araba daha sürüngen bir vaziyet alabiliyor.Ama normal bir arabanın basılınca önden ve arkadan görüntü spor arabalar kadar oluyor;örnek dikiz aynasından arkadaki arabayı kesince hoş bir görüntü oluyor bence.Bende açıkcası normal arabalarda jant çamurlugun içine girdiginde basınca yan profilden bakınca gözüme hoş gelmiyor ama önden ve arkadan gayet hoş tercih meselesi.

demek istediğim de o zaten Timur'um bi arabanın bi miktar alçak olması tabii ki hoş durur ama bi yerden sonra gövde yere iniyo ama söylediğim gibi hoş olmayan detaylar çıkıyo ortaya..hoş olmayan detaylardan sonra ne anlamı kalır ki..

bunun yanında profil olarak tasarım CC bi çok araca göre daha basık bi çizgiye sahip olsa da binek araçların %99.9'unda yere fazla basıldığında aşağıdaki gibi bi görüntü çıkıyo ortaya..bu foto sana da gelsin Erhan'ım.. :D :D :D

Ne güzel o güvercin işte :D Çok severim zaten. Konuyuda hiç ettik :D

Geri
Üst Alt