Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

paspasım kayıyor!!!

cıft taraflı bant kullanabılırsın ama her sokmende cıkarırken sıkıntı yasarsın en guzel jırtlar var bujıterıcıler satıyor onlardan alıp koselere guzelce dıktırebılırsın kolayca cıkar kolayca gerı yerıne koyabılırsınız

cıft taraflı bant kullanabılırsın ama her sokmende cıkarırken sıkıntı yasarsın en guzel jırtlar var bujıterıcıler satıyor onlardan alıp koselere guzelce dıktırebılırsın kolayca cıkar kolayca gerı yerıne koyabılırsınız

cırtlar dikilebilir mi paspasa acaba?

yani bencede cırt mantıklı gibi yok ugrasmayım dersen o kadar kaymaz ped ser tamamdır kardeşim

Haluk hocam aradaki yorumlara da dikkat et, 3. defa söylemişler ama daha cevap vermemişsin ne yazık ki. En mantıklı, yapıştır- del olmadan yapabileceğin birşey. O da olmaz ise Koçtaş vs gidip mutfak dolapları için kaydırmaz pedler var onlar da olabilir;

KAYDIRMAZ PED ÖRTÜ HALI VB KULLAN RAHAT ET GittiGidiyor'da 59294393

kardeş o dediğin ürünü yani halı kaydırmazı koydum da pek sonuç alamadım, yapışkan da pek işime gelmiyo temizlik yaparken paspasları yıkarken yapışkan özelliği kaybolur diyorum, cırt mantıklı gibi onu da sabitlemek için diktirmek gerek, selçuk abi kızacak ama kararsız kaldım.

bugün 3d paspasım geldi gittigidiyordan aldım aracım fr tutacaklardan bir tanesi denk gelmiyor ama sorun etmiyorum bir çaresine bakarız ama paspas çok hoşuma gitti

Geri
Üst Alt