Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

paspasım kayıyor!!!

kardeşim ta konunu başındanberi söylüyorum gene diyecegim cırta gerek yok kaymayan plastikler var onlardan al altlarına koy devam et.ama illa cırt yapacam diyosan slikon olma zaman la senin ayak hareketinden dolayı çıkar

kardeşim ta konunu başındanberi söylüyorum gene diyecegim cırta gerek yok kaymayan plastikler var onlardan al altlarına koy devam et.ama illa cırt yapacam diyosan slikon olma zaman la senin ayak hareketinden dolayı çıkar

o kaymayan plastikleri nereden alacaz bi de sabitleme derdi yok değil mi onlarda abi?

teşekkürler abi birinci linktekine benzer daha önce almıştım onu denedim hiç faydası olmadı ama ikinci linktekini düşünecem iki tane yeterli olur herhalde sağlı sollu koltuk tarafına galiba...
bence yeterli olur normalde onlar küçük zaten telefon felan tutturmak için senin pasapasın altı plastik mi yoksa halımı eger palastikse çift taraflı bant da düşüne bilrsin

Haluk zaten kış bitiriyor havuzlu paspasla uğraşacağına halı paspas alıp kullansan yapacağın masrafıda ona harcasan??

Haluk zaten kış bitiriyor havuzlu paspasla uğraşacağına halı paspas alıp kullansan yapacağın masrafıda ona harcasan??

abi öyle de tekrar kış gelince aynı problemle uğraşmak istemiyom bi de zaten ben bu havuzlu paspası sürekli kullanım için aldım başka da paspasım zaten, o yüzden yani bu çabam... :)

bence yeterli olur normalde onlar küçük zaten telefon felan tutturmak için senin pasapasın altı plastik mi yoksa halımı eger palastikse çift taraflı bant da düşüne bilrsin

abi paspas ulvi abinin paspaslarının aynısı yani altı plastik, yani paspasa yapıştırınca döşemeye tutunur diyosun değil mi?

Geri
Üst Alt