Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

paspasım kayıyor!!!

bende hepsiburadadan 3d havuzlu paspas getirttim.Aynı şekilde şoför tarafı kayıyordu.Bana verilen orjinal keçe paspasın çıt çıt yuvalarını söktüm,3d paspasın arabada çıt çıt yerlerini işaretleyip kestim.Orjinalden çıkardığım çıt çıtları 3d paspasa monte ettim.Uğraşmışken altınada 3 tane çırt kesip yapıştırdım.Paspasın kaymasına imkan kalmadı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
3D paspasta kesme biçme istemiyorsanız en güzel çözüm arkadaşların da söylediği gibi çırt alıp, koltuk tarafına bakan kısmına, yaklaşık 3cm eninde ve paspas genişliğinde, 3D paspasın altına uygun bir şekilde yapıştırmak. Böylece sökme takması da kolay olacaktır ve kayma yapmayacaktır. Çok aşırı sök-tak olayında belki aracın taban döşemesinin tüylerini biraz yolabilir ama çık sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Yine tercih sizin.

arkadaşlar 3 cm eninde 50 cm uzunluğunda cırt aldım ayakkabı tamircisinden. ben bunun erkek kısmını şimdi paspasın altına sıcak silikon ile yapıştırsam olur mu acaba? sökmek istediğimde sökebilirim galiba, bi de paspası yıkadıkça bu cırt özelliğini kaybeder mi ki? yardımlarınız için teşekkürler... özellikle [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] selçuk abi yardımlarını bekliyorum...

bizim iş yerinde koltuk kılıfları cırtlı, neredeyse her hafta yıkıyoz ama bu güne kadar bir sorunla karşılaşmadım. bozulma yapmadı yani. ama bizim cırtlar makine dikişi ile kılıfa monte edildi. sizi çok mu rahatsız ediyor kayması

bizim iş yerinde koltuk kılıfları cırtlı, neredeyse her hafta yıkıyoz ama bu güne kadar bir sorunla karşılaşmadım. bozulma yapmadı yani. ama bizim cırtlar makine dikişi ile kılıfa monte edildi. sizi çok mu rahatsız ediyor kayması

abi kayıp da debriyajın altına giriyo ya rahatsız oluyom, çok fazla kaymasına müsaade etmeden her binişimde zaten düzeltiyom ama sıkılıyom, sabitleme klipslerine uyacak şekilde kestirmek istemedim, o yüzden cırt aldım da nasıl yapıştırayım altına, sağlam olsun ama istediğim zaman sökeyim diyorum, bi de paspasları yıkarken acaba cırt bozulur mu ki diye merak ettim... varsa tecrübelerini alayım abi, teşekkürler...

cırtlar zamanla tüylenme yapar ( yapıştığı yerde tüylenme olur). yıkamada dediğim gibi sorun yaşamazsın. aslında klipslere göre kessen daha iyi olmaz mı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
cırtlar zamanla tüylenme yapar ( yapıştığı yerde tüylenme olur). yıkamada dediğim gibi sorun yaşamazsın. aslında klipslere göre kessen daha iyi olmaz mı.

paspası bozmak istemiyom, nedense dağılmasından korkuyom, döşemeciye gidip bi fikir alacaktım ama kararsız kaldım.

peki abi dişi cırtı da döşemeye sabitlesem olmaz mı o zaman?

paspası bozmak istemiyom, nedense dağılmasından korkuyom, döşemeciye gidip bi fikir alacaktım ama kararsız kaldım.

peki abi dişi cırtı da döşemeye sabitlesem olmaz mı o zaman?

peki çıkartmak istediğinde döşeme zarar görmezmi, iz kalmasın. ya da döşeme üzerine tekrar bir ince döşeme yaparak çözebilirsin. ben bir kaç arkadaşta gördüm normal döşemenin üzerine halıfleks kestirip koymuşlar. ben güzel bulmuyorum ama yinede yapılan işleme saygım var.
yok döşemede problem olmaz dersen iki taraflı cırt yapabilirsin.

peki çıkartmak istediğinde döşeme zarar görmezmi, iz kalmasın. ya da döşeme üzerine tekrar bir ince döşeme yaparak çözebilirsin. ben bir kaç arkadaşta gördüm normal döşemenin üzerine halıfleks kestirip koymuşlar. ben güzel bulmuyorum ama yinede yapılan işleme saygım var.
yok döşemede problem olmaz dersen iki taraflı cırt yapabilirsin.

abi muhtemelen sadece paspasa yapacam erkek cırtı, peki cırtı paspasa neyle nasıl yapıştırayım, sıcak silikon olur mu acaba?

arkadaşlar 3 cm eninde 50 cm uzunluğunda cırt aldım ayakkabı tamircisinden. ben bunun erkek kısmını şimdi paspasın altına sıcak silikon ile yapıştırsam olur mu acaba? sökmek istediğimde sökebilirim galiba, bi de paspası yıkadıkça bu cırt özelliğini kaybeder mi ki? yardımlarınız için teşekkürler... özellikle @Çöllü selçuk abi yardımlarını bekliyorum...

güncel!!!!!

Geri
Üst Alt