• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

paspasım kayıyor!!!

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
hayırlı akşamlar arkadaşlar!!!

siteden konuma yorum yapanlar bilir ( seat leon kauçuk paspas) hepsiburada dan 3d paspas almıştım fakat döşeme klipsleri tam denk gelmediği için sürücü tarafındaki paspas kayıyor, debriyajın altına çok rahatsız etmesede giriyor. sabitlemek için ne yapabileceğimle ilgili ulvi abi ve mert abiyle görüştüm, benim fikrim açıkçası klips yerlerini deldirmek ama paspasın dağılmasından korktum, delmeden halledebileceğim bi çözüm önerisi olan arkadaşlarımız yardımcı olurlarsa sevinirim veya deldirirsem sıkıntı oluşturur mu?(kauçuk paspas) cevaplarınız için teşekkürler...

LeonStyle

Kayıtlı Üye
o klipsler benim bildiğim değiştirilebiliyor sem tuning firması o parçayı veriyoruz diyordu. sem tuninge sorabilirsiniz o parça değişebiliyormuş.

BurakK

Kayıtlı Üye
Haluk kardes iade adipe arabana uyan bir paspas almayi neden denemiyorsun;-)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
O Paspasların Araba Klipslerine uyanına rastlamadım henüz Altına iki tane çıtçıt yapıştır slikonla yada kuvvetli çift taraflı bantla :eek:key:

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
Haluk kardes iade adipe arabana uyan bir paspas almayi neden denemiyorsun;-)
olurdu ama artık çok geç, iade sürecini aşmış bulunmaktayım, ayrıca paspasların görüntüsü güzel ve de 3d havuzlu, en kötü ihtimalle deldirecem zaten, o zaman kesin çözüm olacak, sadece merak ettiğim deldirmeden bi çözüm olabilir mi? bi fikir çok olmasa gerek...:D:D

arthur

Kayıtlı Üye
Üst Alt