Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Pascal sünnet olmuş, açtı gösterdi!"

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Survivor'da Nihat Doğan'a saldırdığı için diskalifiye edilen ve İstanbul'a dönen Pascal Nouma hakkında şok iddia.

Cemiyet yazarı Bekir Saçar, Kanaltürk ekranlarındaki 2. Sayfa programına konuk oldu.

Nouma'nın sünnet olduğunu açıklayan Saçar ilginç bir olayı da aktardı. İşte o açıklamalar;

Survivor'da katılmadan önce Bebek'te sohbet ediyorduk. Pascal Nouma, Türkiye'ye nasıl adapte olduğunu anlatıyordu. Hatta "sünnet de oldum" dedi. Ben de "hadi lan" gibi bir tepki verdim.

İşte o sırada olan oldu, Nouma pantolonunu indirdi ve bize sünnet olduğunu ispatladı. Hatta oğlunu da sünnet ettireceğini söyledi.

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/630332-pascal-sunnet-olmus-acti-gosterdi-

yanlış anlamayın ama başlık biraz kötü değilmi.yani burası bayanlarında girdiği bir site diye biliyorum ama?

Başlık kötü değil bence. Olayı başka türlü nasıl anlatabilirdi ki?

yanlış anlamayın ama başlık biraz kötü değilmi.yani burası bayanlarında girdiği bir site diye biliyorum ama?

haklısınız ama haberin başlığını aynen kopyaladım

bu arada sizin profilide hemen pembeleştirelim.

Geri
Üst Alt