Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasaport kayıt hakkı

yukcell88

Kayıtlı Üye
Elimde patlayan 4s için son 20 gün içinde yurda dönüş yapmış bir pasaport arıyorum arkadaşlar... (Normalde 30 gün ama ben imza da alacağım için kargo süresini vb dahil ediyorum).

Yardımcı olabilecek olan var ise sevinirim. Yoksa telefonu bu şekliyle satmak zorunda kalacağım.

Walla bi kere başıma gelmişti aynısı zor iş kolay gelsin inşallah denk gelir :eek:key:

Eyvallah Selçuk abi... Kendi 3s'imi ben kaydettirmiştim 3 yıldır sorun yok. Ama bu işin çakallığı başlamış ayda bir kapanır mı bi telefon yahu!

Emre kolay gelsin zor iş nakliyeci tanıdıkların varsa onlarda bulabilirsin

Arkadaş yardımcı olmayı isterdim fakat pasaport üzerine telefon var kayıtlı. Umarım yardımcı olacak arkadaşlar vardır.

bunu ticarete dönüştüren insanlar var , kaydettirmek için bile para istiyorlar gökhan abinin dediği gibi nakliye işiyle uğraşıp yurt dışına nakliyeye giden kişiler senin için kesin çözüm olucaktır.

bunu ticarete dönüştüren insanlar var , kaydettirmek için bile para istiyorlar gökhan abinin dediği gibi nakliye işiyle uğraşıp yurt dışına nakliyeye giden kişiler senin için kesin çözüm olucaktır.

Adam pasaportunu bu iş için verir mi bilmem... Bizim tır şöförlerine teklif edeyim bi...

kendisi telefon getirmeyeceksa verir tabi birazda samimiyet önemli

Geri
Üst Alt