Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Parlak, Siyah Kulaklı Kırmızı Şeytan..

Ben panjuru kaplasam yeter. Şu kaplama işi zor gözüküyor alsam kaplamayı ziyan ederim zor olur. Bu panjurun cercevesı sökülebiliyormu tırnakları varmı çerçeve kaplansa yeterli .

Var Hasanım ilk önce panjuru söküyoun sonrada çerçeveden ayırıyosun ama yaklaşık 15 tane tırnak var zor oluyor biraz elin yatkınsa yaparsın :eek:key:

Öle deme Hasanım Sen Bakmazsan baban Hiç Bakmaz o Araca ;)
Bosver abi iyilik yapıyorum yaramıyor masrafını sıkıntı etmesin ben kendim yaptırırım diyorum yok onada yanasmıyor. :mad: sanki gel yazılım atalım tamponları değişelim mahfedelim delik deşik edelim arabayı diyorum. plakalığı zor söktüm.

vay o seat sportu yapıstırdıgın yer hosuma gıttı hayırlı olsun resmıde calıyorum bılgın olsun abı

vay o seat sportu yapıstırdıgın yer hosuma gıttı hayırlı olsun resmıde calıyorum bılgın olsun abı

Bencede Güzel Durdu burak onun için Faladan istemiştim senden tek tarafta var hala Alamadım Gökhan Abiden [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] stickerları..

Geri
Üst Alt