Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Parlak, Siyah Kulaklı Kırmızı Şeytan..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Amerikan parklarımız ve piano Black Ayna kapaklarımız kendi Ellerimle kapladım fakat hakikaten zor bir işmiş yapınca anladım iki aynalık Piano Black Folyayı Çöpe Attım ama neticeye ulaştım.. Buyrun Bunlarda Resimleri Amerikan parklarım ve ledler belli olmuyor ama gece ben o ışık Şöleninin tadını çıkarıyorum fırsatım olursa gecede fotoğraf çekip koyarım :eek:key:

fwu26p.jpg

fan8mg.jpg

330y3x1.jpg

1il4y9.jpg

15xr57b.jpg

Güle güle kullan hocam...
Bak tavan kaplamasını yine hatırlatayım ben sana...

Abı yapma soyle seyler kanıma giriyorsun.

Hasan Senlik bişey yok Aslanım.. Beyaz da çok Sırıtmıyor o Aynada Kırmızıda Kelebek Gibi (anladın Sen Onu Anlamazsanda Sorma boşver.. )

Benim Yapmam Şarttı gri Tezat Araca Pianoblack yakışıyor bu Emocion kırmızıya :eek:key:

Beyazla gri sırıtmıyor ayrıca beyaz olan aracı daha albenili yapıyor. Beyaz araçta ayna kaplamaya gerek yok.

Hasan Senlik bişey yok Aslanım.. Beyaz da çok Sırıtmıyor o Aynada Kırmızıda Kelebek Gibi (anladın Sen Onu Anlamazsanda Sorma boşver.. )

Benim Yapmam Şarttı gri Tezat Araca Pianoblack yakışıyor bu Emocion kırmızıya :eek:key:

Ben panjuru kaplasam yeter. Şu kaplama işi zor gözüküyor alsam kaplamayı ziyan ederim zor olur. Bu panjurun cercevesı sökülebiliyormu tırnakları varmı çerçeve kaplansa yeterli .

Geri
Üst Alt