Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park ve sinyaller yardım..!

Sinyallerin devamlı ve kısık yanması leonlarda vag-com ile yapılabilen birşey daha önce bi süre bu şekilde kullandım (makyajsız kasa tsi ile)..:)

Bize biraz açıklarmısın? vag-com u sadece servis mi yapıyor.siz nerde yaptırdınız nasıl bi işlem uygulandı araca?

her oto elektrikcisi yapar diye tahmin ediyorum

Bize biraz açıklarmısın? vag-com u sadece servis mi yapıyor.siz nerde yaptırdınız nasıl bi işlem uygulandı araca?

Servisle alakalı bir durum değil Vag-com kablosu ve yazılımı olan birinden yardım alabilirsin. kodunu hatırlamıyorum fakat programda aydınlatma kısmında olması lazım. Ben ender elektronikte metin'e yaptırmıştım.

Ankara da bulamadım bi ender elektronik gibi bi yer bilen varsa bi söylesin bende welcome mode ve bu sınyallerı yaptrmak ıstıyorum

Vag-com'un dışında; normal sinyal ampullerinizin yerine çift duylu (şaşı tırnak olarak da bilinir) sinyal ampulu takılıyor. Bu duylardan birine sinyallerden diğerine ise parklardan elektrik veriliyor. Park lambaları yandığında sinyal ampulu düşük şiddette yanıyor. Sinyal verildiği zaman ışık şiddeti yükseliyor...

Ankara da bulamadım bi ender elektronik gibi bi yer bilen varsa bi söylesin bende welcome mode ve bu sınyallerı yaptrmak ıstıyorum

Ben Naci Oto Elektrik'in üzerine bilmem Türkiye'de :)
Şaşmaz Oto Sanayi'de yeri.
Gidince Naci Abi'yi bulup ismimi verirsen yardımcı olurlar.

Vag-com'un dışında; normal sinyal ampullerinizin yerine çift duylu (şaşı tırnak olarak da bilinir) sinyal ampulu takılıyor. Bu duylardan birine sinyallerden diğerine ise parklardan elektrik veriliyor. Park lambaları yandığında sinyal ampulu düşük şiddette yanıyor. Sinyal verildiği zaman ışık şiddeti yükseliyor...

Arkadas aynen izah etmiş durumu olay tamamen bu ve nisan ayından beri ampul falan kesmedi bende.Bu arada park ampullerim iptal yalnıza far içindeki turuncular(sinyal)yanıo parklar açıkken

Arkadaşlar fiziki olarak hiçbir ekleti olmuyor, lamba değişmiyor yada kablo çekilmiyor direk beyinde açılıp kapanabilen birşey sinyallerin kısık yanma durumu. ama o şekildede yapıyorsa bilemem... :confused:

Arkadas aynen izah etmiş durumu olay tamamen bu ve nisan ayından beri ampul falan kesmedi bende.Bu arada park ampullerim iptal yalnıza far içindeki turuncular(sinyal)yanıo parklar açıkken

Yenercim varsa bi kaç tane foto koyabilirmisin konuyla ilgili aracta nasıl durmuş.profilde pek belli olmuyo. teşekkürler kardeşim :)

Geri
Üst Alt