Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Park ve sinyaller yardım..!

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında muratleon41 tarafından paylaşıldı.

1. muratleon41

muratleon41 SCW Üyesi

72
    0
    6
    Selamlar arkadaşlar.geçen yolda giderken peugeot 206 nın ön sinyalleri az yanıyordu koyu sarı park gibi çok hoş gözüküyodu.leon için aynı uygulamayı nasıl yapabilirim.ne gerekli malzemesi nedir? elektrikçi halledermi sizce? ön sinyallerin devamlı yanması ısınıp patlamasına neden olurmu ? ne dersiniz buyrun... teşekkürler

2. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    elektrikçi halleder.çok basit bi işlem olması gerek.ancak bence sinyalleri bağlatınca ortada olduğu için güzel durmuyor..onun yerine park ampüllerini turuncu yapabilirsiniz.dışta olduğu için daha hoş duruyor.fakat ampülleri turuncu boyalı değil de kendinden turuncu camlı alırsanız daha güzel görünür

3. muratleon41

muratleon41 SCW Üyesi

72
    0
    6
    sanırım 206 da aynı yerde sinyaller far yapıları aynı gibi.ızgara yakın yerde süper duruyor.peki sinyaller devamlı yanınca arıza lambası yanarmı?ampuller ısınmadan dolayı patlarmı? teşekkürler

4. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    ampüller patlamaz,arıza ışığı yakacağını sanmıyorum onu elektrikçi hallediyor yani

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    amerikan parkı düşünebilirsiniz..

6. muratleon41

muratleon41 SCW Üyesi

72
    0
    6
    american park derken yiğitçim? ben sinyallerimin az bi şekilde devamlı yanmasını istiyorum.bazı civicler de de var hani onunu gibi..

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
  8. muratleon41

muratleon41 SCW Üyesi

72
    0
    6
  9. Mertcii

Mertcii SCW Üyesi

337
    9
    18
    ewt ya bu olayı bende görüorm sürekli yolda walla accentleri bile güzellestrio:) elektrkçide basit bi işlemlere yapılıo diye biliorm sinyalin oraya çift duy olayı fln ben şimdilk turuncu parklarla idare ediorm

10. mystyl

mystyl SCW Üyesi

107
    3
    18
    Sinyallerin devamlı ve kısık yanması leonlarda vag-com ile yapılabilen birşey daha önce bi süre bu şekilde kullandım (makyajsız kasa tsi ile)..:)

Sayfayı Paylaş