Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park Sensörü Sorunu

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
2004 model Toledomda kullandığım mfk markalı park sensörünün tampon üzerinde bulunan sensörlerinde (gözleri) bir sıkıntı var galiba tutarsız çalışıyor.Bu sensörleri değiştirmek istiyorum önerebileceğiniz bir marka var mıdır?
Ayrıca bu sensörler(gözler) tek olarak satılır mı bilginiz var mı?

Teşekkürler...

Marka olarak Cenmax vardı ama sonradan isim değişikliğine gittiler sanırım Parkmatic oldu isimleri kalitelidir ama pahalıdır biraz. Piyasada toolmaxde var çok satılıyor çünkü tam fiyat/performans ürünü.Sensor başlıklarını tek tek satan birçok site var ama sanayilerde de bulma imkanınız var.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sonradan takılan park sensörleri hep sıkıntı ya annemin ibizaya da sonra dan serviste taktırdık markasını bilmiyorum oda sapıttı

Marka olarak Cenmax vardı ama sonradan isim değişikliğine gittiler sanırım Parkmatic oldu isimleri kalitelidir ama pahalıdır biraz. Piyasada toolmaxde var çok satılıyor çünkü tam fiyat/performans ürünü.Sensor başlıklarını tek tek satan birçok site var ama sanayilerde de bulma imkanınız var.

Sahibinden.com da bi tane buldum 15 tl ye satılıyor tanesi böyle olunca park yeniden park sensörü almak daha mantıklı gibi geldi bana onun için yeni bir tane alacağım muhtemelen

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim :)

Sahibinden.com da bi tane buldum 15 tl ye satılıyor tanesi böyle olunca park yeniden park sensörü almak daha mantıklı gibi geldi bana onun için yeni bir tane alacağım muhtemelen

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim :)

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

sadece sensörler satılıyor. aksesuarcılardan 15-20 tl ye temin edebilirsiniz

sadece sensörler satılıyor. aksesuarcılardan 15-20 tl ye temin edebilirsiniz

Bulunduğum yer küçük olduğu için temin etmek biraz zor ama 15-20 tl ye gözü alaacağıma yeni bir park sensörü alırım daha iyi çümkü 4 sensör var tek tek alacak olsam 60 tl

Geri
Üst Alt