Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Park Sensörü Sorunu

Konu, 'Toledo' kısmında alayinarest_70 tarafından paylaşıldı.

1. alayinarest_70

alayinarest_70 SCW Üyesi

73
    8
    8
    Merhaba arkadaşlar,
    2004 model Toledomda kullandığım mfk markalı park sensörünün tampon üzerinde bulunan sensörlerinde (gözleri) bir sıkıntı var galiba tutarsız çalışıyor.Bu sensörleri değiştirmek istiyorum önerebileceğiniz bir marka var mıdır?
    Ayrıca bu sensörler(gözler) tek olarak satılır mı bilginiz var mı?

Teşekkürler...

2. alikemal4242

alikemal4242 SCW Üyesi

413
    103
    43
    Marka olarak Cenmax vardı ama sonradan isim değişikliğine gittiler sanırım Parkmatic oldu isimleri kalitelidir ama pahalıdır biraz. Piyasada toolmaxde var çok satılıyor çünkü tam fiyat/performans ürünü.Sensor başlıklarını tek tek satan birçok site var ama sanayilerde de bulma imkanınız var.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    sonradan takılan park sensörleri hep sıkıntı ya annemin ibizaya da sonra dan serviste taktırdık markasını bilmiyorum oda sapıttı

4. alayinarest_70

alayinarest_70 SCW Üyesi

73
    8
    8
    Sahibinden.com da bi tane buldum 15 tl ye satılıyor tanesi böyle olunca park yeniden park sensörü almak daha mantıklı gibi geldi bana onun için yeni bir tane alacağım muhtemelen

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim :)

5. alikemal4242

alikemal4242 SCW Üyesi

413
    103
    43
    Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  6. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    sadece sensörler satılıyor. aksesuarcılardan 15-20 tl ye temin edebilirsiniz

7. alayinarest_70

alayinarest_70 SCW Üyesi

73
    8
    8
    Bulunduğum yer küçük olduğu için temin etmek biraz zor ama 15-20 tl ye gözü alaacağıma yeni bir park sensörü alırım daha iyi çümkü 4 sensör var tek tek alacak olsam 60 tl

Sayfayı Paylaş