Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park sensörü sorunu

alikemal4242

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
6 ay önce arabanın birkaç işlemini yaptırmak için sanayiye götürdüm.Her zaman aklımda bir park sensörü taktırma vardı gitmişken onuda taktırdım ama taktırmaz olaydım.Problemler bir türlü bitmedi.
Sadece 1 ay doğru düzgün çalıştı park sensörleri.Bazen sabah arabayı çalıştırıyorum geri vitese bir takıyorum park sensöründen çok az bir ses çıkıyor onuda nefes almadan dinlemek lazım.Öğlen üniversiteden eve gidecem biraz ses artmış oluyor eve geldiğimde ise sabahkiyle aynı.
Aldığım yere götürdüm 3-4 defa beyin değişti birinde çalışıyor birinde çalışmıyor hoparlörü(bluzzerdı sanırım ismi) değişti yine bir çalıştı bir çalışmadı sensörlerde aynı keza.Başka marka sensör,beyin,hoparlör denedik bir çalıştı bir çalışmadı.
En sonunda elektrik problemi var dedik 2-3 elektrikçiye götürdüm hiç bir sorunu yok dediler.Ama yine hüsran.
1)Sizce atladığımız bir yer var mı ?
2)Eskiden olmuyordu diye hatırlıyorum ama geri vitese taktığımda aracın kapısı açılırkenki gibi bir mekanik ses çıkıyor kısa süreli.Diğer İbiza kullanıcıları sizde de oluyor mu bu durum?

Biraz uzun oldu :) İyi forumlar.

Ne marka Aldığınız park Sensörü?

kardeş büyük bir ihtimalle montaj hatası.ben taktırdım çok şükür hiç bir problem yok...

arkadaşlar park sensörünü sanayide taktırırsak garanti bozulur mu acaba???serviste çok pahalı..bir de sanayide takabilir mi oto elektirikçi

arkadaşlar park sensörünü sanayide taktırırsak garanti bozulur mu acaba???serviste çok pahalı..bir de sanayide takabilir mi oto elektirikçi

Park sensörü neyin garantisini bozacak ki.? siz aldığınız yerden garantili almaya çalışın,servislik bir durum söz konusu değil..

Garanti durumunu tam olarak bilemeyeceğim malum doğuşun yetkili servislerinin can keyifleri günlük duruma bakıyor dün evet dediklerine yarın biz demedik diyebilirler onu aldığınız yetkili servise sormalısınız sanayide oto elektrikciyede taktirirsaniz da işi bilen biri olmasında fayda var çünkü benim ilk park sensorü montajinda baya bir sorun yaşamıştık en sonunda işi bilen birine gösterdim sorun düzelmişti.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

servis arabanın garantisini bozar mı diye sordum ama??ne bileyim elektirik aksamında filan sorun çıktığında park sensörü taktırmışsınız o yüzden derlerse...ben urfanın ilçesindeyim buradaki oto elektirikçiler takabilir mi acaba

Park sensörü neyin garantisini bozacak ki.? siz aldığınız yerden garantili almaya çalışın,servislik bir durum söz konusu değil..
kardeş bilmiyorum servis sıkıntı çıkarır mı acaba arabanın genel garantisi bozuldu diye elektirik aksamında bir sıkıntı filan olursa filan

bence garantiyi bozar sen arıza için gittiğinde hep te topu park sensörüne atarlar

Geri
Üst Alt