Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park sensörü seçimi

Valla arkadaşlar ben aracımı aldığım da plus paket içinde park sensörü de var ama geri görüş kamerası taktırmak istiyorum eşiminde rahat kullanabilmesi için fiyatları ve markası nedir bilgilerinize ihtiyacım var..

Valla arkadaşlar ben aracımı aldığım da plus paket içinde park sensörü de var ama geri görüş kamerası taktırmak istiyorum eşiminde rahat kullanabilmesi için fiyatları ve markası nedir bilgilerinize ihtiyacım var..
Kesinlikle geri gorus kamerasi tavsiye ederim adeta hayat kurtariyor alistimi insan sükur ediyor valla :) her aracta olmasi gereken birsey bence

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kesinlikle geri gorus kamerasi tavsiye ederim adeta hayat kurtariyor alistimi insan sükur ediyor valla :) her aracta olmasi gereken birsey bence

Valla haklısın önceki aracımda vardı şimdiki ibizamda yok eşimin rahat etmesini istiyorum kendim için istiyorsam namerdim :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kivi
Arkadaşlar bu 2015 ibizalarda dokunmatik ekran teybe geri görüş kamerası direk bağlanabilir mi sizce böyle birşey yapılabilir mi
[doublepost=1456747738,1456746932][/doublepost]
2015 model 4 aylık ibizama park sensörü taktıracağım servis 450-500 liradan bahsediyor dışarıda taktırırsamda garanti dışı kalacağını söylüyor sizce ne yapmalıyım tavsiyelerinize açığım..Dışarda 100-150 liraya halletmek mi mantıklı servis mi?
63a39ddbb2d75333c0d94656c7b4b5ee.jpg

Merhaba bende de 2015 kırmızı ibiza var 1 hafta oldu alalı 1.0 tsı bende park sensörü düşünüyorum şimdi garantiden çıkar falan diye okuyunca servisteki arkadaşa arayıp sordum dışarda park sensörü taktırsam garantiden çıkar mı öyle söylüyorlar diye. Hiç bir sıkıntı yok çıkmaz tanışın yoksa yönlendirebilirim dedi. Benim merak ettiğim acaba bu dokunmatik ekrana direk kamera bağlanabilir mi destekler mi acaba

serviste taktıkları park sensörü dılşarda en fazla 70 tl'ye satılıyor. Yani benim araca taktıkları park sensörü öyleydi. sonradan öğrendim. kesinlikle yakıştıramadım. koskoca resmi servis sıfır araca hediye adı altında en ucuz park sensörünü taktı. Bilseydim kesinlikle dışardan daha iyisini taktırırdım.

Arkadaşlar bu 2015 ibizalarda dokunmatik ekran teybe geri görüş kamerası direk bağlanabilir mi sizce böyle birşey yapılabilir mi
[doublepost=1456747738,1456746932][/doublepost]
Merhaba bende de 2015 kırmızı ibiza var 1 hafta oldu alalı 1.0 tsı bende park sensörü düşünüyorum şimdi garantiden çıkar falan diye okuyunca servisteki arkadaşa arayıp sordum dışarda park sensörü taktırsam garantiden çıkar mı öyle söylüyorlar diye. Hiç bir sıkıntı yok çıkmaz tanışın yoksa yönlendirebilirim dedi. Benim merak ettiğim acaba bu dokunmatik ekrana direk kamera bağlanabilir mi destekler mi acaba
Bende merak ediyorum geri görüş kameralı park sensörü taktırsak aracın teyp ekranından görüntü alabilir miyiz destekler mi diye ama araştırmıştım araştırmalarıma göre desteklemiyor diye biliyorum.. forumdan bir arkadaşta küçük ekranlı bi geri görüş kamerası alıp elektrikciye taktırmış bim den 5-6 ay kadar önce aldım diye bahsetmişti o da fena değildi ama daha orjinal bişeyler arıyorum

Geri
Üst Alt