Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park sensörü görseli

ben 310 da gösterdiğini bilmiyordum. ama 510 da gösterdiğinden eminim hatta forum da 510 la park asistanı kullanan arkadaşlar var

Orjinal park sensörünüz varsa, rcd510'la park asist kullanabilirsiniz ANCAAAK...
bunun için seatlarda ayrı bir aparat takılması lazım. Ender Elektronik'te bu parça var ve 300lira mı 300$ mı neydi. Bi arayıp öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlar rcd 510 taktırdım çok da şık oldu, fakat park sensörü görseli çıkmadı.. ses çıkıyor ama görsel çıkmıyor...

Arkadaşlar bendede orjinal park sensörü + Tekno paket var... RCD-510 var ama Park asistan resimli göstermiyor... Net bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim...

ender elektronik ile irtibata geciniz size mail de cektim fakat benim kendi gozumle gordugum arkadasimin seatinda dandirik dot matrix ekranda rcd310 da park sensoru calisiyor ayni resimdeki gibi bi dogus kafasina gore mi is yapior yoksa bizim arkadas mi sansli anlamadim ben bu isi

benim bildigim kadariyla servislerde takilan sensorler orjinal degil.Orjinal sensorlerin markasi Boschdur ve sadece arkalar icin fiyati 800 tl dir.Fiyat yuksek oldugu icin genelde Bosch takmiyorlar.

evet arkadaşlar park sensörlerinizin orjinal fabrika çıkışlı olduğundan emin olun onlar canbus üzerinden çalışıyor çünkü

teknik paketle gelen orijinal park sensörü bu arkadaşlar. sonradan takılanlar gibi bas bas ses çıkaranlardan değil. demek ki bazı arkadaşların dediği gibi ek parça lazım.

Geri
Üst Alt