Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Park sensörü görseli

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında survivor tarafından paylaşıldı.

1. survivor

survivor SCW Üyesi

63
    4
    8
    Arkadaşlar Selam,

belki bu konu daha önce tartışılmıştır ama araştırdım net bir bilgi bulamadım.

Benim aracım 2011 16 tdi dsg tekno paketli , dolayısıyla park sensörümde orijinal. bazı arkadaşlar geri vitese takınca sensör görselinin orijinal teyp de görülmesi gerektiğini söylüyor.

Doğuş servis ise bunun sadece VW lerde olduğunu.

benim aracta şu haliyle çıkmıyor sadece geri vitese taktığımda müziğin sesi kısılıyor.

Yardımlarınızı rica ediyorum...

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    aracın teybi rcd 510 veya rns 510 modeli ise görülür

Bunu beğendi. ims bunu beğendi.
  3. survivor

survivor SCW Üyesi

63
    4
    8
    orijinal teybinde de gösterir diyorlar hocam?

4. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    bahsettiğim bu model teyplerde orjinal teybi zaten ama aracı sipariş verirken özellikle belirtmediyseniz rcd 310 modeli ile gelir. 510 lar passatın ve golfün yüksek donanımlı araçlarında standart geliyor

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    eğer taktırmayı düşünüyorsanız sitemiz de bahsettiğim model teypleri satan arkadaşlar vardı onlarla irtibata geçerseniz daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

6. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    orijinal park sensöründe rcd 310 larda ekranda görünmez BOSCH marka RCD 510 alırsanız ekranda görebilirsiniz tabi kamera aparatınıda bağlatarak,fiyatlarıda 500-600 civarında hem aracada ekranı geniş olduğu için güzel bir hava katar..

7. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    gökhan abi arkadaşın bahsettiği kamera değil sanırsam park asistantdan söz ediyor

8. survivor

survivor SCW Üyesi

63
    4
    8
    evet ben park asistanından bahsediyorum. serviste de emin değiller rcd 510 takarsanız görseli ekrana çıkar diyorlar.

servistte rocco gördüm rcd 310 vardı onda görsel vardı. sanırım leonların rcd 310 da görsel gelmiyor dediğiniz gibi yazılımla gelmesi gerekiyormuş.

yani roccoların rcd 510 unu takarsam park asistanının görseli çıkar mı emin olamadık.

9. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    walla galiba haklısınız forumları gezerken şöyle bir fotoğraf buldum ve gerçekten rcd 310 da park asistant olduğunu öğrendim. eksik bilgilendirdiğim için kusura bakmayın :(

Ekli Dosyalar:

10. survivor

survivor SCW Üyesi

63
    4
    8
    RİCA EDERİM NE DEMEK.
    servis bilgiyi garanti edemiyor :)

neyse ben niyetlendim rcd 510 a artık çıkarsa şansa :)

Sayfayı Paylaş