park sensörü | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

park sensörü

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Cyclone, bilmemnemax, bir marka daha vardı ama hatırlayamadım. İnternette 100TL den ucuz cm göstergeliler.

Gani

Kayıtlı Üye
Son kaç cm'de düz öymeye başlıyor ya da ekranda deydi gibi göstermeye başlıyor?

LeonLine

Kayıtlı Üye
Cenmax park sensörünün hangi modelini kullanıyosunuz arkadaşlar tavsiyeniz nedir? sizce servistemi taktırsam yoksa dışarda daha uyguna bulabilirmiyim ankara'da neziroğlu plazada cenmax varmış

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
tabikide dışarıda taktırmanı öneririm serviste hem cihaza 2 katı fiyat hemde bi dünya işçilik alırlar diye düşünüyorum ben valeo kullanıyorum çok memnunum fiyatını pek iyi bilmiyorum ama tavsiye ederim

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Benim Cenmax bazen 2.4m de başlıyor göstermeye ama ötmüyor bazen de 1.8m. 0.8m de ötmeye başlıyor. 0.3ten daha fazla yaklaşırsan "P" yazıyor. Servisten alma. Ata'ya git. Markasını modelini öğren alacakmış gibi. Sonra bulursun netten. Sanayide de boyatıp taktırırsın.

Doğuş'ta da Cobra diye bir marka takıyorlar ama göstergesi yok.

LeonLine

Kayıtlı Üye
Benim Cenmax bazen 2.4m de başlıyor göstermeye ama ötmüyor bazen de 1.8m. 0.8m de ötmeye başlıyor. 0.3ten daha fazla yaklaşırsan "P" yazıyor. Servisten alma. Ata'ya git. Markasını modelini öğren alacakmış gibi. Sonra bulursun netten. Sanayide de boyatıp taktırırsın.

Doğuş'ta da Cobra diye bir marka takıyorlar ama göstergesi yok.
Cenmaxı tavsiye etmiyosun yani neyse ben araştırmaya devam edeyim o zaman:confused: