Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park sensörü. .

rikar

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese;
Bugün Altur serviste arka park sensörü taktırdım. Fiyat 380 tl. Taksit de yaptılar. Meta marka. İşlem yarım gün sürdü. Tamponlar sökülüp delinme suretiyle yapıldı.
Servis genel olarak ilgiliydi. Müşteri bekleme salonu temiz ve çay ikramları mevcuttu.

Park sensörü düşünenlere bilgi...

Merhabalar herkese;
Bugün Altur serviste arka park sensörü taktırdım. Fiyat 380 tl. Taksit de yaptılar. Meta marka. İşlem yarım gün sürdü. Tamponlar sökülüp delinme suretiyle yapıldı.
Servis genel olarak ilgiliydi. Müşteri bekleme salonu temiz ve çay ikramları mevcuttu.

Park sensörü düşünenlere bilgi...
Alturda 2 yıl çalıştımm yeni binası cok güzel oldu sizin semnt neresi?

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Bina güzel fakat özellikle vw lerin tamir gördüğü atölye kapasite üstü çalışıldığı için arabalar birbirine silme mesafelerle geçiyordu her seferinde.
Ayrıca ilginc bir anektot olarak soyluuorum.Abdurrahim Albayrak'ı gördüm vw'de. Uzun boylu imiş. :))

Aynen biraz öyle 12 aralık cuma buluşmaya bekleriz kardeşim buyur gel tanışmış oluruz

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Tesekkurler.. Vardiya denk gelmezse Mutlaka gelmeye calisicam sizlerle tanismayi cok isterim.

hayırlı olsun Park sensörünüz, ön arka takım ne kadardı acaba?
takılan sensör kiti buzzer'mı sadece yoksa ekrana yansıyan detay filan varmı

Teşekkürler erkki kardeş. Ben sadece arka park sensörü taktırdım o da 380 tl idi ve sadece ses çıkarıyor. On park sensörü için 580 tl fiyat verdiler. Fakat on sensörü surekli aktif çalıştığından susturmak için gerekli bir tus daha varmis ve onu da göğüse lpg tuşu gibi haricen takılıyormus onu taktirmadim

iyi oldu bilgilendirdiğin, alturu düşünüyordum fiyatı masraf olsa da , sırf garanti için .

Geri
Üst Alt