Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PARk sensörü takım

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
bgn yenı aldıgım park sensoru elıme gectı ama nasıl takacagım hakkında bılgım var ama hala tereddutteyım resımlı anlatan yer var mı acaba ben bulamadım da bırde aracıma sıs farı da aldım onu da takmadım onun nasıl takıldıgını bılmıyorm:D

park sensoru ıcın delıklerını dahı delmeye bıldıgım kadarıyla matkap ucunu flan verıyorlar yanında.Elektrıgını de gerı vıtes ampulunden alcaksınız stoplarda.Gerıye taktıgın anda devreye gırıyor zaten.
sısler ıcın tesısatı varsa zaten dırek ızgrasına tak,soketını de tak calıstır seklınde olcak.eger farları actıgınız dugmede sıs ıcın ayrı b kademe daha yoksa sısler ıcın elektrıkcıde ayrı tesısat cektırceksın

tamponu sök tak vs. bunlar biraz meşakkatlı belki sökmek değil de takıp gerekirse ayar yapmak..
sensör konusunda ise kabloların geçiceği yerler konusunda vs. illaki bi çakallığı vardır bu işi sürekli yapanların bildiği..
bence en temizi servis, istemezseniz en kötü elektrikçiye gidin derim.. :eek:key:

bence bi elektrikçi yada servise danışın yerlerini tam ayarlamak sıkıntı olmasın

Tampon flan sokmeye gerek yok sensor baglarken sokmuyolarda zaten baglarken,el yatkınsa evın onunde bıle yapılcak iş,sislerde dahil

Tampon flan sokmeye gerek yok sensor baglarken sokmuyolarda zaten baglarken,el yatkınsa evın onunde bıle yapılcak iş,sislerde dahil

normalde sensör takmanın sağlıklı ve en düzgün yolu tamponu söküp içerden rahat rahat düzenlemektir..hea dışardan tamponu sökmeden takanlar vardır bişi diyemem..onlar işin kolayına kaçıyo demek ki..

Geri
Üst Alt