Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park sensörü sorunu

Bi kere arabanın komple garantisi bozulmaz merak etmeyin. Fakat doğuş. Elektriksel bir sorun çıktığında ondan olmuştur diye üzerine yatmaya çalışır. şu unutulmamalıdır ki park sensörü elektriksel aksama birşey yapmaz.

Bi kere arabanın komple garantisi bozulmaz merak etmeyin. Fakat doğuş. Elektriksel bir sorun çıktığında ondan olmuştur diye üzerine yatmaya çalışır. şu unutulmamalıdır ki park sensörü elektriksel aksama birşey yapmaz.
kardeş bugün aracı aldığım kişiyi aradım birşey olmaz hocam dedi garantiye taktır dedi...elektirik aksamına bir sorun çıkaracağını sanmıyorum bende bakalım iyi bir yer bulursam taktıracam inşallah

Bence arkadaşım garantiyle ilgili birşey derlerse onlara taktır kendi aldığın park sensörlerini böylece birşey diyemezler. Bende doğuşun orjinal park sensörlerini taktırdım geçenlerde gayet başarılı oldu ve kullanışlı bir sorun yaşamadım lakin serviste yaptırdım

Bence arkadaşım garantiyle ilgili birşey derlerse onlara taktır kendi aldığın park sensörlerini böylece birşey diyemezler. Bende doğuşun orjinal park sensörlerini taktırdım geçenlerde gayet başarılı oldu ve kullanışlı bir sorun yaşamadım lakin serviste yaptırdım

doğuşun orjinal park sensörleri ne kadar acaba?

doğuşun orjinal park sensörleri ne kadar acaba?

Benim aracıma park halinde birinin az sürtmesi yüzünden ön tamponu sökeceklerdi o yüzden ben park sensörlerinin parasını ve ufak defek yaptırdığım şeylerin toplamı 500tl vermiştim

Uçak ile gönderildi

arkadaşlar park sensörünü taktırdım cylone marka wirelessli çok güzel oldu fakat adam sigortaların olduğu yerdeki yan kapağı çıkarırken bir mandalı kırılmış sanırım tam oturmadı o parça ve moralim çok bozuldu???acaba yenisiyle değiştirsemmi rahatsız etmiyor fakat bildiğim için içime sinmedi

arkadaşlar taktığınız park sensörlerinin görüntüsünü paylaşabilirmisiniz gögüste nasıl duruyor.

Kimse takmadımı foto gönderebilecek varmı acaba!!!!!!!

Geri
Üst Alt