Park sensörü seçimi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Park sensörü seçimi

berkkuzu

Kayıtlı Üye
2015 model 4 aylık ibizama park sensörü taktıracağım servis 450-500 liradan bahsediyor dışarıda taktırırsamda garanti dışı kalacağını söylüyor sizce ne yapmalıyım tavsiyelerinize açığım..Dışarda 100-150 liraya halletmek mi mantıklı servis mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

kirlisakal

Teknik Koordinatör
doğrudur...elektriksel donanıma yeni bir donanım ekliyorsunuz.onun için garantiyi bozar...yarın en ufak elektrik beyin arızalarında suçu dışarda yaptırdığınız park sensörün üzerine atarlar...hem serviste yaptırdığınız iş iş emriyle oldugu için parca ve işcilik garantili olur yarın bişi olduğu zaman servis kapısına rahatlıkla dayanırsınız :) karar sizin

Leon3838

Kayıtlı Üye
100-200 liradan kaçıpta garantiyi bozmaya gerek yok bence ya hiç taktırma ya serviste taktır :)

memet_one

VİP Üye
Administrator
Elektiriksel yapılan işlemler ne yazık ki garanti dışı bırakıyor en ufak bir sıkıntıda sorunu ondan olduğunu öne sürüp bir sürü zorluk çıkartıyorlar en garantisi ya serviste yaptırmak yada garantiden sonra yaptırmak

kurye ile elden teslime verildi

Ceresma

Kayıtlı Üye
serviste de 2 adet park sensoru mevcut bizimaraçlar için biri ucuz olan biride cobra marka. muhtemelen o fiyatı cobra olana vermişlerdir. ucuzu olanda kendi kendine ötme problemi yada ötmeme gibi sorunlarla karşılaştıklarını söylemişlerdi.
bende 10gün evvel cobra taktırdım şimdilik memnunum. bilginiz olsun.

berkkuzu

Kayıtlı Üye
serviste de 2 adet park sensoru mevcut bizimaraçlar için biri ucuz olan biride cobra marka. muhtemelen o fiyatı cobra olana vermişlerdir. ucuzu olanda kendi kendine ötme problemi yada ötmeme gibi sorunlarla karşılaştıklarını söylemişlerdi.
bende 10gün evvel cobra taktırdım şimdilik memnunum. bilginiz olsun.
Ucuz olan değil her zaman orjinal ve kaliteden yanayım dediğiniz gibi servisten yaptıracağım değerli bilgileriniz için sağolun teşekkürler.

baba38

Kayıtlı Üye
@berkkuzu Ben aracımı yeni aldım alırken park sensorü de eklettim Cobra marka taktılar ancak pek beğenmedim, neden dersen arkadaki araca çok yanaşmadan hiç bir tepki vermiyor, çapraz arka bölgeyi çok iyi görmüyor, bir de geri gelirken durursanız sensör ötmeyi kesiyor. Taktırma daha iyi bence. Zaten 50 - 60tl lik alet 500 tl istiyorlar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suat86

Kayıtlı Üye
Bende aracı alirken herkese hediye etmisler park sensoru ama bana saolsunlar hediye mediye yok,bende surekli gittigim elektrikci abim var ondan DESI marka 2 yil garantili super mesafe olçerli park sensorunu 150tl gibi paraya taktirttim garanti olayini servise sordum hicbir sıkıntı cikmadi yani sevmedikleri adama garanti bozulur diyolar,benim arabada ,yaylar presli ama baktilar , far ampulleri farkli baktilar , park sensoru var yine baktilar :) yani iyi düşün ona gore karar ver kardesim ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OMERFARUK

Kayıtlı Üye
50 tl ürün, 65 tl işçilik 115 tl ye taktırdım ben.ama garanti olayı yok bende tabi.